АЛЕКСАНДРОВ Борис Петрович |
Суддя КСУ з робочих якостей (СвГ; BH/VT; ЗКД/ЗС) |
АНАНЧУК Максим Григорович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ПРС;ССД) |
АНДРЄЄВА Світлана Костянтинівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СвГ; BH/VT; ЗКД) |
АРЦИБАШЕВ Богдан Олександрович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС;ЗКД/ЗС) |
АРУТЮНЯН Грачик Валерійович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; ПРС; ЗКД/ЗС; КС) |
БАБЕНКО Олександр Васильович |
Суддя КСУ з робочих якостей .Інструктор (IPO I-III; СвГ; FH ; BH/VT). |
БАЛИМ Олександр Вікторович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ССД |
БАЛЯБА Олексій Олександрович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ЗКД/ЗС |
БАРДАСЬ Юрій Георгійович |
Суддя КСУ з робочих (IPO I-III; СвГ; BH/VT; Відсіч; КС; ЗКД/ЗС,ССД;ПРС) |
БЄЛОВ Олександр Сергійович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС). |
БЕЛЯЄВА Ольга Михайлівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Кінологічний фрістайл) |
БЕЗСМЕРТНИЙ Ярослав Ярославович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ПРС;ССД) |
БЕЗУГЛА Ірина Олегівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT; СвГ) |
БЖЕСТОВСЬКИЙ Олександр Едуардович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ПРС;ССД) |
БЛАГОДАРНИЙ Сергій Іванович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС) |
БОГДАНОВ Валентин Валентинович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС) |
БОЙКО Валентин Іванович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС) |
БОНДАРЕНКО Василь Володимирович |
Суддя КСУ з робочих якостей (BH/VT; СвГ; ЗКД/ЗС; КС) |
БОНДАРЧУК Роман Сергійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ПРС;ССД) |
БОРДУНОВ Олексій Миколайович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Mondioring; Відсіч; КС). |
БОРДУНОВА Наталія Олександрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Mondioring; ЗКД) |
БОРИСЕНКО Лариса Анатоліївна |
Суддя FCI з робочих якостей IPO-R, «Agility». Суддя КСУ з робочих якостей (IPO I-III; СвГ; BH/VT;ЗКД). |
БОРИСЕНКО Марія Віталіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей «Agility». |
БОЧАРОВА Юлія Дмитрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей ВН |
БРАТАХ Ольга Євстахіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей СвГ |
БРИЖАК Володимир Олександрович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ПРС;ССД) |
БРИНЬКО Світлана Вацлавівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO; СвГ; BH/VT). |
БРУЄНКО Ірина Миколаївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT; СвГ) |
БУЛА Людмила Валер’янівна |
Суддя КСУ з робочих якостей "Agility". |
ВАЩЕНКО Марія Михайлівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
ВОВК Олександр Олександрович |
Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
ВОІНОВА Тамара Юріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT; СвГ;ЗКД) |
ВОЙНИЧ Василь Васильович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС) |
ВИСОЦЬКИЙ Валерій Борисович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; ЗКД/ЗС; КС;ПРС). |
ВЯТКІН Олексій Васильович |
Суддя КСУ з робочих якостей (IPO I-III;СвГ; BH/VT). |
ГАВА Юрій Павлович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO I-III; BH/VT). |
ГАВРИЛЮК Олена Миколаївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СвГ;ЗКД/ЗС) |
ГАЄВСЬКА Олександра Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей ВН. |
ГАЙДУК Сергій Васильович |
Суддя КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС, ССД, ПРС) |
ГАЛИЦЬКА Стелла Вячеславівна |
Суддя КСУ з робочих якостей (IPO I-III; BH/VT; СвГ) |
ГАРУС Микола Миколайович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ПРС. |
ГАТАЛА Юліан Богданович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
ГЛАДКОВА Олена Геннадіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO I-III; СвГ;BH) |
ГОМЗАР Валерій Юрійович |
Суддя КСУ з робочих якостей IPO-R. Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IPO I-III; СвГ; BH/VT; ЗКД/ЗС) |
ГОНЧАР Олена Вікторівна |
Суддя КСУ з робочих якостей. Кінологічний фрістайл. Інструктор (BH; СвГ). |
ГОНЧАРЕНКО Олексій Миколайович |
Суддя КСУ з робочих якостей. (IPO I-III; СвГ; BH/VT) |
ГОНЧАРУК Галина Семенівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей СвГ. |
ГОРАК Роман Степанович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС; ЗКД/ЗС; ПРС; ССД ). |
ГОРДЄЄВ Руслан Валерійович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС). |
ГОРЄЛОВА Оксана Юріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СвГ; BH/VT). |
ГОРЧАКОВА Юлія Ігорівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей ЗКД |
ГОРЯНСЬКА Надія Миколаївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей («Agility»;ВН) |
ГРИГОРАШ Юрій Вікторович |
Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
ГРИГОРЕНКО Артем Олександрович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС) |
ГРИДЬКО Леонтій Петрович |
Суддя КСУ з робочих якостей їздових собак |
ДЕНИСЕНКО Вячеслав Вікторович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС) |
ДЕНИСЕНКО Наталія Вячеславівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей "Agility". |
ДЖУРА Оксана Леонідівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Кінологічний фрістайл; Agility) |
ДЗЕДЗИЦЬ Володимир Христофорович |
Суддя КСУ з робочих якостей (IPO I-III; BH/VT; СвГ). |
ДОЛЖИКОВ Данило Едуардович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС; ПРС). |
ДУЛІН Артур Едуардович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
Д’ЯКОВА Наталія Володимирівна |
Суддя КСУ з робочих якостей (IPO I-III; BH/VT; СвГ). Кермайстер. |
ЖДАМАРОВ Ярослав Володимирович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT; СвГ;ЗС;ЗКД) |
ЖИВОТОВСЬКА Наталія Сергіівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей IPO-R |
ЖИРОВ Ігор В’ячеславович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ПРС;ССД) |
ЄРЬОМЕНКО Алла Степанівна |
Суддя КСУ з робочих якостей (IPO I-III; СвГ; BH/VT) Інструктор (ЗКД/ЗС). |
ЄРЬОМЕНКО Степан Леонідович |
Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант
(ЗКД/ЗС; ПРС; СвГ; BH/VT;IPO I). |
ЄРМАЧЕНКО Юлія Олександрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СвГ; BH/VT). |
ЗАГОРОДНИЙ Олег Миколайович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
ЗАМЛЄЛОВА Дар’я Юріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ВН). |
ЗАМЛИНСЬКИЙ Олексій Валерійович |
Суддя КСУ з робочих якостей (IPO I-III; BH/VT; СвГ). |
ЗАМЛИНСЬКИЙ Валерій Борисович |
Суддя FCI з робочих якостей. Кермайстер/ZTP. (IPO I-III; BH/VT; СвГ; FH; ЗКД/ЗС). |
ЗАПОВІТРЯНИЙ Ігор Станіславович |
Суддя FCI з робочих якостей (IPO I-III; IPO-R; FH; СвГ; BH/VT; Відсіч; КС; ЗКД/ЗС). |
ЗАРАНКО Валерія Геннадіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей ЗКД |
ЗІСКАНТ Ігор Михайлович |
Суддя FCI з робочих якостей (IPO I-III; FH). Кермайстер/ZTP.
Суддя КСУ з робочих якостей (BH/VT; СвГ; ЗКД/ЗС). |
ІВАНОВА Оксана Вячеславівна |
Суддя-стажер, інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант . (IPO I-III; BH/VT; FH; СвГ; ЗКД/ЗС). |
ІЧАНСЬКИЙ Едуард Станіславович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ВН |
КАЛАШНІК Олександр Іванович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ССД) |
КАЛАШНІКОВА Оксана Вікторівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей ( СвГ; BH/VT). |
КАРАБЕТ Інна Григорівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч; ЗКД/ЗС). |
КАРНАУХ Максим Олегович |
Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
КЕРБА’А Рамі Мусаддак Мері |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IPO I- III) |
КЛИМЕНКО Вікторія Вікторівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO I; ВН). |
КЛИМЕНКО Ірина Михайлівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO I-III; ВН). |
КЛЮНЬ Юрій Романович |
Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант
(IPO I-III; СвГ; BH/VT) |
КОБОЗЄВА Ксенія Олексіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей ЗКД |
КОВАЛЬ Олексій Володимирович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IPO I;СвГ; BH/VT;ЗКД;ЗС). |
КОВАЛЕНКО Максим Сергійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС). |
КОВАЛЬЧУК Тетяна Леонідівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей ВН |
КОЗОРІЗ Дмитро Іванович |
Суддя FCI з робочих якостей. Кермайстер/ZTP (IPO I-III; BH/VT; FH; СвГ). |
КОЛОТВИНОВА Тетяна Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
КОЛОМІН Вадим Миколайович |
Суддя КСУ з робочих якостей. (Відсіч; КС). |
КОЛПОВСЬКИЙ Олександр Олександрович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ССД;ПРС |
КОНОВАЛЬЧУК Ірина Василівна |
Інструктор "Agility". |
КОРБАКОВ Ігор Володимирович |
Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
КОНОВАЛОВ Олександр Вікторович |
Суддя КСУ з робочих якостей (ЗКД; ССД) |
КОНСТЯНТИНОВА Ірина Анатоліївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH;ЗКД) |
КОРЖИЛОВ Роман Борисович |
Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант (BH, IPO-R) |
КОРОЛЬКОВ Олексій Олексійович |
Суддя-стажер. Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IPO I-III; СвГ; BH/VT) |
КОСТЕНКО Марія Віталіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT; СвГ;ЗКД) |
КОСТЮК Ірина Василівна |
Суддя КСУ з робочих якостей їздових собак |
КОСТЮК Олег Борисович |
Інструктор КСУ з робочих якостей їздових собак |
КОШЕЛЄВ Олександр Валерійович |
Суддя КСУ з робочих якостей. (IPO I-III; BH/VT; СвГ). |
КРИВОРОТ Віталий Миколайович |
Суддя КСУ з робочих якостей. (Відсіч; КС;ЗС;ЗКД). |
КРИКУН-ТРУШ Катерина Андріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СвГ;ВН). |
КРЮЧКОВА Тетяна Андріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO I-III; BH/VT) |
КУДАШКІН Дмитро Леонідович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищей категорії (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
КУДАШКІН Леонід Володимирович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
КУДАШКІНА Олена Михайлівна |
Суддя FCI з робочих якостей (IPO I-III; FH). Суддя КСУ з робочих якостей (IPO-R; BH/VT;СвГ ; ЗКД). |
КУЗЬМЕНКО Ірина Вадимівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO I-III;Свг; BH/VT; ЗКД/ЗС). |
КУЗЬМУК Владислав Володимирович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; ЗКД/ЗС;ПРС). |
КУЛАГІН Євген Вячеславович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
КУНІЧИК Ганна Станіславівна |
Суддя FCI з робочих якостей IPO-R. Суддя-стажер. Інструктор (IPO I-III;FH; BH/VT; СвГ) |
КУРЕНКОВА Юлія Анатоліївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей вищої категорії (ВН;
IPO I-III) |
ЛАВРИНЕНКО Андрій Іванович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищоїй категорії. Суддя-стажер (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
ЛЄВІНЦОВА Юлія Андріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ВН,СвГ-2) |
ЛЕЩЕНКО Наталія Петрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Свг; BH/VT; ЗКД). |
ЛІСНИЧЕНКО Олександр Ігорович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ("Agility"; IPO-R).
Суддя КСУ з робочих якостей "Agility". |
ЛОБУР Олеся Павлівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO I;ВН). |
ЛОКТІОНОВ Олексій Валерійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС) |
ЛОСЯТИНСЬКИЙ Олег Олегович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч; ПРС; КС) |
ЛУХІН Сергій Андрійович |
Суддя КСУ з робочих якостей IPO-R |
ЛЮБИНЕЦЬКИЙ Сергій Францович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ПРС;ССД) |
МАЗУРЕНКО Тетяна Вікторівна |
Суддя FCI з робочих якостей IPO-R. Суддя КСУ з робочих якостей (IPO I-III; FH;СвГ; BH/VT). |
МАЛЄВ Юрій Володимирович |
Суддя КСУ з робочих якостей. «Служба спасіння на воді» (ССВ). |
МАЛІЙ Сергій Іванович |
Суддя КСУ з робочих якостей. Кермайстер/ZTP (IPO I-III; BH/VT; СвГ; ЗКД/ЗС). |
МАЛІКОВА Альона Іванівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей ВН |
МАЙСТРЕНКО Денис Олександрович |
Суддя КСУ з робочих якостей їздових собак |
МАМЧУР Олег Олександрович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ("Obedience") |
МАРИНЧУК Сергій Васильович |
Суддя КСУ з робочих якостей. (ЗКД/ЗС; ПРС) |
МАРИНЧУК Тетяна Вадимівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС) |
МАРТИНОВИЧ Олег Миколайович |
Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант
вищей категорії (IPO I-III; СвГ; BH/VT) |
МАТВЄЄВА Олеся Вадимівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей ЗКД. |
МАХАНЬКО Сергій Анатолійович |
Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант
(IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
МЕЛЬНИЧУК Олена Михайлівна |
Суддя КСУ з робочих якостей. Кінологічний фрістайл. Інструктор (СвГ). |
МЕЛЬНИК Тетяна Вікторівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ВН;СвГ) |
МИРГОРОДСЬКА Юлія Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей. Суддя-стажер (IPO I-III; Свг;BH/VT). |
МИХАЙЛОВ Євген Васильович |
Суддя КСУ з робочих якостей. (Відсіч, ЗКД/ЗС; КС;ПРС ; BH/VT; СвГ) |
МИХАЙЛЮК Сергій Олександрович |
Суддя КСУ з робочих якостей. (ЗКД/ЗС; КС; ССД;ПРС). Суддя-стажер. Інструктор вищої категорії, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
МОЖЕВЄЛОВА Олександра Георгіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД). |
МОЇСЕЄВ Станіслав Євгенович |
Суддя КСУ з робочих якостей. (Відсіч; КС; ЗКД/ЗС;ПРС). |
МОРОЗОВ Олександр Вікторович |
Суддя КСУ з робочих якостей,помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
МУХІНА Галина Василівна |
Суддя КСУ з робочих якостей. (BH/VT; СвГ; ЗКД/ЗС). |
НАГОРНИЙ Зореслав Вікторович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч;ЗКД) |
НАСТЕВИЧ Дар’я Володимирівна |
Суддя КСУ з робочих якостей, (IPO I-III; FH; СвГ; BH/VT). |
НЄМЦОВА Надія Дмитрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СвГ; BH/VT). |
НЕМЧЕНКО Марина Олегівна |
Суддя КСУ з робочих якостей з вівчарної служби (Традиційний та збираючий стилі); "Obedience". Інструктор з робочих якостей "Agility";ВН. |
НЕЧАЄВ Михайло Юрійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IPO I-III; BH/VT). |
НІКІТІН Дмитро Віталійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ПРС;ССД) |
НОВІКОВ Борис Сергійович |
Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант
вищої категорії (IPO -I; СвГ; BH/VT). |
ОВСІЄНКО Вікторія Ігорівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей "Agility". |
ОЖОГА-МАСЛОВСЬКИЙ Гліб Вадимович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IPO-I-III , СвГ; BH/VT) |
ОМЕЛЬЧЕНКО Едуард Анатолійович |
Суддя FCI з робочих якостей (IPO I-III). Суддя КСУ з робочих якостей (СвГ; BH/VT). Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
ОМЕЛЬЧЕНКО Єлізавета Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO I-III;СвГ; BH/VT). |
ОНОПРІЄНКО Ганна Володимирівна |
Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант
(IPO I-III; IPO-R; СвГ; BH/VT) |
ОНУПКО Сергій Миколайович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС;ПРС). |
ОПАНАСЕНКО Сергій Іванович |
Суддя FCI з робочих якостей. (IPO I-III; BH/VT; FH; СвГ). |
ОРЛОВСЬКИЙ Валерій Валер’янович |
Інструктор (BH) |
ОСОВСЬКИЙ Олексій Вікторович |
Суддя КСУ з робочих якостей,помічник судді в захисному розділі/фігурант ( IPO I; СвГ; BH). |
ПАВЛЕНКО Карина Вікторовна |
Суддя КСУ з робочих якостей (IPO I-III; FH; СвГ; BH/VT "Obedience"; ЗКД). |
ПАВЛОВА Марина Миколаївна |
Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант
(IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
ПАЛІЙ Микола Климович |
Суддя КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС; ВН; СвГ) |
ПАЛКА Дмитро Олегович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ПРС;ССД) |
ПЄХАРЄВА Катерина Станіславівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей їздових собак,ВН,СвГ. |
ПЕТРИК Віктор Михайлович |
Суддя КСУ з робочих якостей (IPO I-III; BH/VT; СвГ). |
ПЕТРОВ Михайло Олександрович |
Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
ПЕТРОВА Вікторія Вікторівна |
Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант
(IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
ПЛАТОНЕНКО Вадим Олександрович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; ЗКД/ЗС; ССД; ПРС) |
ПЛАТОНОВА Ольга Іванівна |
Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант
(IPO I-III; СвГ; BH/VT; ЗКД; "Obedience"). |
ПЛЮТА Віталій Валерійович |
Суддя КСУ з робочих якостей (ССД; ПРС;ЗКД) |
ПОЛІЩУК Юрій Борисович |
Суддя КСУ з робочих якостей (BH/VT; IPO I-III; СвГ). |
ПОЛЯРУШ Євген Анатолійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС; ССД) |
ПОДЛІН Артем Михайлович |
Суддя КСУ з робочих якостей з вівчарної служби (Традиційний та збираючий стилі); «Obedience».Інструктор з робочих якостей ВН. |
ПОДЛІН Михайло Володимирович |
Суддя FCI з робочих якостей ("Obedience ").
Суддя КСУ з робочих якостей (СвГ; BH/VT; ЗКД/ЗС). |
ПРАВДА Тетяна Анатоліївна |
Суддя FCI з робочих якостей (IPO I-III; FH; BH/VT; СвГ). |
ПИСАРЧУК Вікторія Віталіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей з їздового спорту |
РАДОМИСЛЬСКИЙ Олег Романович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; ЗКД/ЗС;КС;ПРС) |
РАДЧЕНКО Валерій Андрійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей IPO-R |
РЕВУЦЬКИЙ Олександр Миколайович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ПРС;ССД) |
САВЕНКОВ Олексій Миколайович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
САВКОВ Олександр Олегович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO I; BH/VT;ЗКД;ЗС). |
САЛІЙ Валентин Володимирович |
Суддя КСУ з робочих якостей (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
САХНО Андрій Сергійович |
Суддя КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
СВІТЛИЧНИЙ Олександр Олександрович |
Суддя КСУ з робочих якостей (СвГ; BH/VT), інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IPO I-III) |
СЕВЕРИН Артем Геннадійович |
Суддя КСУ з робочих якостей (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
СЕМИРОГ-ОРЛИК Анна Юріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей ЗКД. |
СЕНЧА Юрій Васильович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС). |
СЕРДЮК-БАТРАК Ольга Олексіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СвГ;ВН). |
СЕРХОВЕЦЬ Сергій Володимирович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ПРС;ССД) |
СІРЕНКО Денис Юрійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей IPO-R |
СИНЯВСЬКА Юлія Валеріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей ( СвГ; BH/VT). |
СКАЛЬСЬКИЙ Ігор Олегович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ПРС;ССД) |
СЛУКА Роман Ярославович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ПРС;ССД) |
СЛАВІН Семен Сергійович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС;ЗКД/ЗС). |
СМОЛА Алла Вікторівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СвГ;ЗКД). |
СОСНОВИЙ Костянтин Анатолійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч;ПРС) |
СОФІЯН Дмитро Вікторович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ПРС;ССД) |
СТАНКОВА Наталья Володимирівна |
Суддя КСУ з робочих якостей (СвГ; BH/VT). |
СТАРЦЕВ Віктор Іванович |
Суддя КСУ з робочих якостей (IPO I-III; BH/VT; СвГ; ЗКД/ЗС; «Obedience»). |
СТАРЦЕВА Олена Вячеславівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей ("Obedience"; BH/VT; СвГ). |
СТРАТІЄВСЬКИЙ Олександр Іванович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; ЗКД/ЗС; СвГ). |
СУРЖА Дмитро Володимирович |
Суддя КСУ з робочих якостей.(Відсіч;КС;ЗКД/ЗС;ССД; ПРС). |
ТАНЦЮРА Сергій Леонідович |
Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
ТАРАН Олексій Романович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС). |
ТАРАСЕНКО Любов Олександрівна |
Суддя FCI з робочих якостей (ЗКД/ЗС;IPO I-III; FH; BH/VT; СвГ). |
ТАРАСОВ Андрій Іванович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
ТКАЧЕНКО Олена Вадимівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей вищої категорії (IPO I-III, IPO-R,СвГ,ВН) |
ТРЕМБАЧ Валерій Олександрович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС). |
ТРУБЧАНІНОВ Анатолій Миколайович |
Суддя FCI з робочих якостей (IPO I-III; IPO-R; FH; BH/VT; СвГ) |
ТОПЧІЙ Олексій Олександрович |
Суддя FCI з робочих якостей (IPO I-III; FH; BH/VT; СвГ). |
ТИЗЬО Іван Ілліч |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СвГ;ВН). |
ТИМОШЕНКО Алла Олегівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей з їздового спорту |
ТУРЕНКО Юлія Олександрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO I-III; СвГ; BH/VT) |
ТЮТЮННИК Наталія Іванівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей вищої категорії "Obedience". Інструктор (ВН; СвГ; ЗКД) ??? |
ТЮТЮННИК Валерій Миколайович |
Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант
(IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
УВАРОВ Олександр Сергійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IPO-I; СвГ; BH/VT) |
УРБАН Богдан Васильович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO; СвГ; BH/VT). |
УРБАН Василь Романович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO; СвГ; BH/VT). |
УСЕНКО Володимир Миколайович |
Інструктор "Adgility". |
ФАЙЗУЛІНА Марина Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO I-III; BH;СвГ) |
ФЕСЬКОВА Інна Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Кінологічний фрістайл; Фрізбі). |
ФІК Руслан Миколайович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
ФІНЬКОВ Євген Борисович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IPO I-III; СвГ; BH/VT) |
ФІНКЕЛЬ Семен Носонович |
Суддя FCI з робочих якостей IPO-R, IPO I-III; FH. Суддя КСУ з робочих якостей (BH/VT; СвГ; ЗКД/ЗС). Кермастер. |
ФРАНЧУК Марина Анатоліївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO-R; ВН). |
ФРОЛОВА Варвара Геннадіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СвГ; BH/VT). |
ХИЖНЯК Віталий Миколайович |
Суддя КСУ з робочих якостей. Кермайстер (IPO-I-III; ВH/VT; СвГ; ЗКД/ЗС). |
ХОЛОД Діана Эдуардівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей "Agility". |
ХУСАР Олександр Отилло Йожефович |
Суддя КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IPO I-III; СвГ; BH/VT). |
ЧЕРЛАТ Артем Віталійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IPO I-III; BH/VT). |
ЧЕРЛАТ Віталій Віталійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IPO I-III; BH/VT;Mondioring). |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ Віктор Андрійович |
Суддя FCI з робочих якостей Кермайстер /ZTP (IPO I-III; BH/VT; FH; СвГ; ЗКД/ЗС). |
ЧУГУЄВ Геннадій Володимирович |
Суддя КСУ з робочих якостей. ("Agility"). |
ЧУПРИНКА Ольга Дмитрівна |
Суддя КСУ з робочих якостей. (IPO-I; BH/VT; СвГ). |
ШВЕДЧЕНКО Ангеліна Олексіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Кінологічний фрістайл) |
ШЕВЧЕНКО Андрій Володимирович |
Суддя КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IPO I-III; BH/VT; FH; СвГ). |
ШЕПЕЛЬ Олександр Вікторович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС) |
ШИНКАРЬОВА Наталія Олександрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СвГ;ЗКД,). Інструктор КСУ з робочих якостей вищої категорії з "Agility" |
ШЛАПАК Сергій Олексійович |
Суддя КСУ з робочих якостей (IPO-R;IPO I-III; СвГ; BH/VT) , помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії . |
ШУЛЬГІНА Альона Миколаївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ВН;СвГ;ЗКД) |
ШУЛІКА Ольга Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IPO-I;ВН). |
ЮЩЕНКО Олександр Михайлович |
Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
ЯКИМЕНКО Світлана Миколаївна |
Суддя КСУ з робочих якостей. (Відсіч; КС). |
ЯРОШЕВСЬКИЙ Віктор Володимирович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ВН;СвГ). |