ПОЛОЖЕННЯ про критерії відбору учасників до збірної команди України з Аджиліті КСУ для участі у Чемпіонаті Світу МКФ


 

 

Дане положення визначає критерії відбору пар (хендлер та собака) до збірної команди України з Аджиліті ВГО «КСУ».

I. Загальні положення
1.1. Дане Положення підготовлено відповідно до Статуту Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна Спілка України» (далі - ВГО «КСУ») та визначає принципи і критерії відбору пар (хендлер та собака) до збірної команди України з Аджиліті ВГО «КСУ» (далі - Збірна з Аджиліті КСУ) для участі в Чемпіонаті FCI з Аджиліті.
1.2. Пара (хендлер та собака) проходить кваліфікаційний відбір до Чемпіонату FCI та зараховуються до складу Збірної з Аджиліті КСУ. Участь лендлера на Чемпіонаті FCI з іншим собакою, що не проходив кваліфікаційний відбір або не виконав нижчеперелічені критерії відбору - не допускається.
1.3. Делегування Збірної з Аджиліті КСУ для участі у Чемпіонаті FCI здійснює - Спорткомітет ВГО «КСУ». Він же затверджує остаточний склад збірної.

II. ЗАГАЛЬНІ ПРИНЦИПИ
2.1. Кількісний склад Збірної з Аджиліті КСУ для участі у Чемпіонаті FCI з Аджиліті затверджується згідно з Положенням про конкретний Чемпіонаті FCI.
2.2. Обрання та затвердження капітана Збірної (тімлідера) здійснюється Комісією Аджиліті КСУ (відповідно до поданих письмових заяв кандидатів), шляхом звичайного поіменного голосування.
2.3. Капітан Збірної з Аджиліті КСУ затверджується Спорткомітетом ВГО «КСУ». Капітаном може бути, як член збірної, так і інша особа, готова взяти на себе відповідальність за збірну. Капітан повинен допомагати членам збірної у всіх питаннях, пов'язаних з Чемпіонатом FCI: подача заявок; бронювання готелю; передача всієї інформації, щодо підготовки до майбутнього Чемпіонату членам збірної; поїздки; відвідування брифінгів перед змаганнями; вирішення всіх проблем, що виникають у ході підготовки збірної, а також проблем, які можуть виникнути у ході проведення Чемпіонату та стосуються членів збірної.
2.4. Збірна з Аджиліті КСУ визначається на підставі результатів участі пар у відбіркових змаганнях.

III. Вимоги до учасників відбіркових змагань
3.1. У відборі беруть участь всі собаки рівня А3 з родоводами КСУ (FCI).
3.2. Усі собаки, які беруть участь у відборі, повинні бути зареєстровані в базі даних КСУ.
3.3.Хендлер повинен бути громадянином України та членом КСУ.

IV .Вимоги до відбіркових змагань
4.1. Відбіркові змагання починають проводитися не раніше, ніж через30 днів після офіційного закриття останнього Чемпіонату Світу FCI, та закінчуватися не пізніше, ніж за три календарних місяці до офіційного відкриття чергового Чемпіонату Світу FCI.
4.2. Заявка на проведення відбіркових змагань подається організаторами не пізніше ніж через30 днів після офіційного закриття останнього Чемпіонату Світу FCI.
4.3. Відбіркові змагання повинні бути опубліковані в офіційному Календарі спортивних заходів ВГО «КСУ».
4.4. Максимальна кількість відбіркових змагань у сезоні - 5 шт.
4.5. Максимальна кількість відбіркових змагань, що проводяться в одному місті - 1шт. Для м. Києва, як для територіального центру України, допускається кількість відбіркових змагань - 2 шт.
4.6. Положення про проведення змагань має бути подано в КСУ і розміщено у відкритому доступі для можливості вивчення всіма бажаючими не пізніше, ніж за місяць до проведення змагань.
4.7. Результати змагань повинні бути внесені організаторами в електронну базу КСУ і відправлені на електронну скриньку відповідальному за ведення рейтингу, протягом 2 тижнів після закінчення змагань.

V. СкладЗбірної з Аджиліті КСУ
5.1. До складу Збірної з Аджиліті КСУ включаються пари (хендлер та собака), які набрали максимальну кількість балів на відбіркових змаганнях, згідно з таблицею нарахування балів.
5.2. Збірна з Аджиліті КСУ складається з 12 учасників (хендлер та собака).Для командного заліку обираються по чотири собаки для кожної ростової категорії (Large, Medium, Small), які набрали максимальну кількість балів у своїй категорії. Крім того, обираються три резервних учасника, по одному для кожної категорії, які в разі непередбачених обставин (травми і т.д.) замінюють учасників основної команди.
5.3. В особистому заліку може брати участь не більше 9 учасників (хендлер та собака).Для особистого заліку обирають членів Збірної з Аджиліті КСУ виходячи з кількості набраних балів.Перші дев'ять учасників, які набрали максимальну кількість балів, включаються до складу особистого заліку.
5.4. У разі відбору в особистий залік більше 6 учасників з однієї категорії,наступним стає учасник з іншої категорії, який набрав максимальну кількість балів (виходячи з того, що не більше 6 учасників (хендлер та собака) можуть брати участь в одній ростовій категорії на Чемпіонаті Світу).
5.5. У разі, якщо кілька пар мають однакову кількість балів, обирається пара, яка має більше результативних трас з двоборства, більшу кількість чистих забігів (0 штрафу);пара з декількома першими місцями;другими місцями;і так далі, до тих пір,  поки не будуть визначені відмінності у виборі кращої пари.
5.6. Включення кандидатів до збірної команди з Аджиліті КСУ, які набрали менше 50 рейтингових балів приймається рішенням Ради Комісії з Аджиліті КСУ, на підставі аналізу результатів забігів кандидата на трасах А2-А3 протягом відбіркового сезону.
5.7. Учасник Збірної з Аджиліті КСУ, який пройшов відбір повинен письмово підтвердити свою участь або відмову до 15 липня поточного року.

VI. Система нарахування балів
6.1. Бали нараховуються за кожною результативною трасою окремо (окремо Аджиліті і окремо Джампінг), та додатково за результативне двоборство.
6.2. Результативною вважається одна траса (Аджиліті або Джампінг) з кількістю штрафів від 0 до 5з яких не більше 2 штрафних балів за час.
6.3. Результативним вважається двоборство(Аджиліті та Джампінг) з кількістю штрафів від 0 до 10 з яких не більше 5 штрафних балів за час.
6.4.Таблиця нарахування балів:

Місце

Бали

Додаткові бали

 
До 10 учасників у категорії
Від 11 до 15 учасників у категорії
Від 16 до 20 учасників у категорії
Більше 20 учасників у категорії
«Чиста» траса - 0 штрафу
Результативне двоборство

1

6

+1

+2

+3

Джампінг

Аджиліті

2

5

+1

+2

+3

+ 5
+7
+10

3

4

+1

+2

+3

4

3

+1

+2

+3

5

2

+1

+2

+3

6 і нижче

1

+1

+2

+3

6.5. Відповідальний за ведення рейтингу повинен своєчасно обробити результати змагань і опублікувати їх у мережі Інтернет (в офіційній групі Аджиліті в Україні (AgilityinUkraine) в Фейсбуці) не пізніше, ніж через два тижні після отримання результатів поточних відбіркових змагань. Відповідальний за ведення рейтингу - Воздроганова Н.А.
VII. Основні вимоги до пар для відбору в Збірну з Аджиліті КСУ
7.1. Виконання парами вимог прописаних у розділі V.
7.2. Відсутність у відбірковому сезоні на будь-яких змаганнях дискваліфікацій, що дискредитують хендлера, наприклад, за грубе поводження з собакою, за неспортивну поведінку і т.д.
7.3. Відсутність у відбірковому сезоні на будь-яких змаганнях, дискваліфікацій собаки, за невмотивовану агресію до людей і собак.
7.4. Відсутність дисциплінарних стягнень з боку ВГО «КСУ».
7.5. Кандидат, який своєю поведінкою шкодить репутації кінологічного спорту в Україні виключається зі складу збірної:
- у разі неприпустимої поведінки кандидата, вимога про його виключення зі збірної виноситься на розгляд Комісії Аджиліті КСУ. Рішення про виключення приймається за результатами голосування Комісії;
- термін дії відсторонення кандидата зі збірної, в разі неприпустимої поведінки, вирішується голосуванням Комісії Ааджиліті КСУ (на поточний сезон або назавжди);
- остаточне рішення про виключення кандидата приймає Спорткомітет;
- кандидат повинен бути поставлений до відома про виключення протягом 2 тижнів після прийняття рішення письмовим повідомленням від Комітету Аджиліті КСУ.

VIII. Затвердження складу Збірної з Аджиліті КСУ
7.1. Списки кандидатів до складу збірної команди КСУ вносяться головою Комісії Аджиліті КСУ до Спорткомітету КСУ і затверджуються рішенням Спорткомітету.
7.2. При виникненні розбіжностей по одній, кільком, або всім кандидатам - , або всім кандидатам - Комісією Аджиліті КСУ проводиться голосування.

 

Новости | Контакт | Устав КСУ | Положения КСУ | Приказы | Президиум и Комиссии КСУ | Дисквалификация | Областные отделения | Территориальные отделения | Монопородные Клубы
Питомники | Эксперт-кинолог | Заводчик-кинолог | Кинолог-инструктор | Календарь выставок КСУ | CACIB апрельский | CACIB декабрьский | 3xCACIB |
Судьи МКФ | Национальные судьи | Судьи КСУ | Присуждение титулов в системе КСУ | Результаты выставок КСУ | Судьи и инструктора по рабочим качествам | Судьи по охотничьим породам
Бланки документов | Родословная КСУ | Метрика щенка | Ветеринария | Отчеты с выставок КСУ | Конкурсы |
| Аббревиатура титулов | Аббревиатура стран