КАЛЕНДАР ВИПРОБУВАНЬ СПОРТИВНО-СЛУЖБОВИЙ - 2021

КАЛЕНДАР ВИПРОБУВАНЬ СПОРТИВНО-СЛУЖБОВИЙ - 2022
/ Інформація щодо наступних випробувань постійно оновлюватиметься /

 

Дата проведення  Організатор заходу Міце проведення Телефон Вид дисципліни Суддя Помічники у захисному відділу
08.01.2022 Дніпровський РО м. Києва «В.І.П. КЛАБ» Київська обл.,м.Бориспіль міський стадіон (050)356-13-63 BH-VT Василик Катерина  
16.01.2022 Одеський МО "Рідна природа" м.Одеса гостинно-спортивний комплекс "Лайка" (067) 932-06-49 Obedience Подлін Михайло  
29-30.01.2022 Броварський МО Київська обл.,с.Сосновка (067)760-51-87,(050)146-00-65 Obedience 1,2,3 Подлін Артем,Немченко Марина
26.02.2022 Дніпровський РО м. Києва «В.І.П. КЛАБ» м.Обухів с.Перше травня,вул.Миколи Васильківського,30 (050)356-13-63 BH-VT Герц Марія
26-27.02.2022 Дніпропетровський МО "Талісман" Дніпропетровська обл.,с.Олександрівка 067-632-46-65 BH-VT,СК ,IGP 1-3 Опанасенко Сергій Карнаух Максим
27.02.2022 Рівенський ОО КСУ м.Рівне вул.Чорновола В. 79Б,КЗ "Станція юних натуралістів" (098)770-97-93,(067)360-70-77 BH-VT,СК  Пирогов Сергій
05.03.2022 Кіровоградський ОЦ КСУ м.Кропивницький дрес.майданчик КОЦКСУ (067) 970-15,92,(095) 37-44-64 BH-VT,СК,ЗКД Палій Микола,Шлапак Сергій
09-10.04.2022 Дніпровський РО м. Києва «В.І.П. КЛАБ» м.Київ вул.Пухівська 4-в.Дрес.майданчик DogWin (050)356-13-63 BH-VT,IBGH 1-3,ЗКД,ЗС Гордієнко Галина Гордієнко Вячеслав
14.05.2022 Уманський МО "Авангард" м.Умань вул.Київська 1"а" (066) 563-59-53 СК,BH-VT Авруцький В.В.  
04-05.06.2022 Павлоградський МО "Антарєс" м.Павлоград  (050)941-04-76 IPO-R,RH-FL-V,A(N+UO,N,UO,RH-T-V,A(N+UO,N) Лісниченко Олександр  
11-12.06.2022 Подільський районний осередок м.Київ,вул.Крайня,17,дрес.майданчик " АлькорДог" (067)904-94-64 BH-VT,IGP -1 Петрик Віктор Корольков Олексій
11-12.06.2022 Павлоградський МО "Антарєс" м.Павлоград  (050)941-04-76 IPO-R,RH-FL-V,A(N+UO,N,UO,RH-T-V,A(N+UO,N) Лісниченко Олександр  
18-19.06.2022 Павлоградський МО "Антарєс" м.Павлоград  (050)941-04-76 IPO-R,RH-FL-V,A,B(N+UO,N),RH-T-A,B(N+UO,N) Лісниченко Олександр  
25-26.06.2022 Обухівськийй МО Обухівський р-н.,смт.Козин .Навчальний полігон ДСНС (050) 441-47-07 IPO-R,RH-FL-A,B, RH-T-A,B Фінкель Семен,помічник судді Радченко Валерій  
16.07.2022 Броварський МО Київська обл.,Красилівка "Укртранс" (050) 383-03-96 ПРС Кубок "Ареса",турнір з Відсічі Воінова Тамара  
23-24.07.2022 Дніпровський РО м. Києва «В.І.П. КЛАБ» Київська обл.,с.Воронків дес.майданчик (050)356-13-63 BH-VT,IBGH 1,IGP -1-3 Настевич Дарія (IBGH 1,IGP -1-3),Василик Катерина (BH-VT) Гатала Юліан
23-24.07.2022 Броварський МО м.Київ вул.Машинобудівельна 17 (093) 982-34-82 Аджиліті (А1,А2) Воздроганова Наталія,Була Людмила  
30-31.07.2022 Дніпровський МО "Талісман" Дніпропетровська обл.,с.Олександрівка 067-632-46-65 BH-VT,СК ,IGP 1-3 Тарасенко Любов Тарасов Андрій
30-31.07.2022 Дергачівський РО Харківської області ВГО «КСУ» «Бест-дог»  м.Ромни база ДСНС (066)959-84-86 IPO-R,BH-VT Кунічик Ганна,Кудашкіна Олена,Романова Валентина  
13.08.2022 Суворовський РО м. Одеси «Суворовський» м.Одеса,вул.М.Троїцького 1С,спортивно-тренувальний центр "Дог Таун" (067) 706-05-15 Аджиліті (А1,А2)Джампінг 1,2 Чугуєв Г.В.  
14.08.2022 Дніпровський РО м. Києва «В.І.П. КЛАБ» м.Обухів вул.Першого травня.Дресувально-тренувальний павільйон (050)356-13-63 Mondioring (1-3) Бордунов Олексій Ятченко Вадим,Янчук Дмитро

 

 

Новости | Контакт | Устав КСУ | Положения КСУ | Приказы | Президиум и Комиссии КСУ | Дисквалификация | Областные отделения | Территориальные отделения | Монопородные Клубы
Питомники | Эксперт-кинолог | Заводчик-кинолог | Кинолог-инструктор | Календарь выставок КСУ | CACIB апрельский | CACIB декабрьский | 3xCACIB |
Судьи МКФ | Национальные судьи | Судьи КСУ | Присуждение титулов в системе КСУ | Результаты выставок КСУ | Судьи и инструктора по рабочим качествам | Судьи по охотничьим породам
Бланки документов | Родословная КСУ | Метрика щенка | Ветеринария | Отчеты с выставок КСУ | Конкурсы | Аббревиатура титулов | Аббревиатура стран