2xFCI-CACIB 05-06.12.2015. Киев

АРХИВЫ ВИДЕО ТРАНСЛЯЦИЙ

05.12.2015 - BEST IN SHOW
06.12.2015 - BEST IN SHOW
КОНКУРС ВЫШИВАНОК

ФОТО * 05.12.2015 "КИЕВСКАЯ РУСЬ - 2015"

КОНКУРС ЮНЫЙ ХЕНДЛЕР >>
БЕСТ БЕБИ >>
БЕСТ ЩЕНКОВ >>
БЕСТ ЮНИОРОВ >>
БЕСТ ВЕТЕРАНОВ >>
КОНКУРС ПЛЕМЕННЫХ ПАР >>
КОНКУРС ПЛЕМЕННЫХ ГРУПП >>
КОНКУРС ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ >>
КОНКУРС НАЦИОНАЛЬНО-ПРИЗНАННЫХ ПОРОД >>

Группы

ФОТО * 06.12.2015 "ХРУСТАЛЬНЫЙ КУБОК УКРАИНЫ- 2015"

КОНКУРС ЮНЫЙ ХЕНДЛЕР >>
БЕСТ БЕБИ >>
БЕСТ ЩЕНКОВ >>
БЕСТ ЮНИОРОВ >>
БЕСТ ВЕТЕРАНОВ >>
КОНКУРС ПЛЕМЕННЫХ ПАР >>
КОНКУРС ПЛЕМЕННЫХ ГРУПП >>
КОНКУРС ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ >>
КОНКУРС НАЦИОНАЛЬНО-ПРИЗНАННЫХ ПОРОД >>
ПАРАД ЧЕМПИОНОВ >>

Группы

 

 

КАРТИНКИ С ВЫСТАВКИ >>
КОНКУРС ДЕТСКОГО РИСУНКА >>
КОНКУРС ВЫШИВАНОК >>
АДЖИЛИТИ >>
ФРИСТАЙЛ >>
КАНИСТЕРАПИЯ >>

ПРЕСС-РЕЛИЗ

 

РІЗНОБІЧНА КІНОЛОГІЯ

5-6 грудня в Міжнародному виставковому центрі в столиці України Кінологічна спілка України провела Міжнародну виставку собак усіх порід «Київська Русь», головну Міжнародну виставку країни «Кришталевий кубок України» (ювілейну – 20-у) і Парад Чемпіонів-2015. Більше 5 тисяч учасників із Німеччини, Чехії, Польщі, Ізраїлю, Таїланду, Литви, Латвії, Естонії, Білорусії, Молдови, Росії, України та інших країн далекого і ближнього зарубіжжя продемонстрували свої достоїнства на міжнародному конкурсі краси для братів менших. Їх екстер'єрні якості на 33 рингах об’єктивно оцінили 33 всесвітньо відомі експерти з 19 держав (Франції, Данії, Німеччини, Нідерландів, Швейцарії, Греції, Португалії, Чехії, Хорватії, Чорногорії, Сербії, Польщі, Італії, Словенії, Угорщини, Литви, Латвії, Естонії та, звичайно ж, України), що входять до складу Міжнародної кінологічної федерації. Тисячі вітчизняних і зарубіжних гостей були раді поспілкуватися з домашніми породистими вихованцями.

Неймовірну масовість і повагу з боку міжнародної кінологічної громадськості можна пояснити не тільки успішною в останні роки діяльністю КСУ (яка підняла Кінологічну спілку на п'єдестал першого десятка світових лідерів серед провідних кінологічних країн), а також 25-річним ювілеєм багатотисячної організації, але і, звичайно ж, тим фактом, що Україна в особі Кінологічної спілки України в рамках заходів, що проводяться Міжнародною кінологічної федерацією, вперше виграла право приймати у себе на Батьківщині кінологічне «Євро» – Європейську виставку собак «Євро Дог Шоу» – 24-27 серпня 2017 року. Гідними суперниками України були три потужні кінологічні держави – Німеччина, Данія та Словаччина. Це значна подія не тільки для вітчизняних собаківників, а й, головне, для всієї України – як для європейської держави. Виставка повинна зібрати близько 20-25 тисяч учасників з усіх куточків Європи. На ній буде присутня вся кінологічна еліта континенту, свої екстер'єрні якості продемонструють кращі представники собачого бомонду всіх відомих у світі порід. Міжнародна виставка об’єднає під своїм дахом величезну кількість зарубіжних гостей, і це може прирівняти її за значимістю до європейського Чемпіонату з футболу.

Кінологічна спілка України – наймасовіша й авторитетніша вітчизняна громадська організація, яка займається чистопорідним розведенням і захистом собак. Вона об'єднує в своїх лавах більше 250 тисяч собаківників – великих ревнителів і справжніх професіоналів своєї справи. Наші брати менші неодноразово ставали переможцями міжнародних європейських і світових виставок. Це результат багаторічної наполегливої праці українських кінологів-ентузіастів.

За останні сім років на території України відкрилися 28 відділень. Сьогодні КСУ опікує в Україні понад 300 тисяч собак 260 порід. Щорічно в Племінний книзі реєструється близько 9 тисяч метів і близько 40 тисяч цуценят. Більше тисячі українських собак мають титул Інтерчемпіона.

У рамках виставок «Київська Русь» і «Кришталевий кубок України» відбулися Чемпіонати по породах: американський кокер спанієль, бульдог, кане корсо, мальоркскій мастиф (ка де бо), молоси: бордоський дог, бульмастиф, мастіно наполетано, мастиф, піренейський мастиф, тибетський мастиф, тоса-іну, філа бразилейро, російський той, сибірський хаскі, шпіци (ВКП) – 5.12; ам.стаф.тер’єр, бігль, йоркширський тер'єр, мопс, німецький боксер, німецький дог, ньюфаундленд, родезійський ріджбек, такси, фокстер'єри, французький бульдог, чорний тер'єр – 6.12; Монопородна виставка вельш коргі пемброк (ПК) – 5.12

Для шанувальників спорту із собаками пройшли турніри та чемпіонати КСУ з Аджиліті (подолання перешкод) (CACAg), Обідієнс-МК (CACIOb) (слухняність) і змагання з кінологічного Фрістайлу (танці з собаками), цим експресивним, самобутнім, яскравим, видовищним і в той же час внутрішньо дисциплінуючим, інтелектуальним видам собачого спорту, що залишили райдужний феєрверк вражень від злагодженої роботи собак та їх господарів, змусили захопитися багатьох красою та гармонією дійств спортсменів та їх кошлатих партнерів, їх взаєморозумінням і цілеспрямованістю.

У програмному виставковому «меню», як завжди, були традиційні видовищні конкурси «Юний хендлер», що представляє талановиту молодь – підростаючу зміну кінологів, головний фінальний «Best in Show» і Парад чемпіонів-2015, де брали участь найдостойніші чотириногі. Як завжди, вони не залишили байдужими жодного собаківника, який тримає руку на пульсі міжнародної та вітчизняної кінології.

За кількістю собак тієї чи іншої породи в підсумкових виставках завжди можна судити про популярність даної породи у вітчизняних і зарубіжних собаководів. Так от, найчисельнішими породами виставок були американський стаффордширський тер'єр, лабрадор ретривер, кане корсо, сибірський хаскі, цвергшнауцер, йоркширський тер'єр, цвергпінчер, мопс, чорний тер'єр, бульдог. А когорту найрідкісніших порід в Україні представили: норвезький елкхунд сірий (лосина собака), шведський лапхунд, пумі, шипперке, ландзір, тоса-іну, чирнеко дель етно мюнстерлендер, анатолійська вівчарка, нова скотіа дак тулін ретривер.

Уже не вперше на виставці проводився благодійний захід «Друг у біді не кине» – показовий урок каністерапії для «особливих» дітей, організований Кінологічною спілкою України спільно з реабілітаційним центром для людей з обмеженими можливостями «Майбутнє» і зооцентром «Лармон» за участю вихованців Спеціальної школи-інтернату №26 та київської середньої школи №218. Каністерапія (лікувальна кінологія) – молодий напрямок в Україні – це лікування і реабілітація за допомогою спеціально навчених собак- «терапевтів». Така методика ефективно застосовується в усьому світі в руховій і неврологічній реабілітації дітей і дорослих, в адаптивній фізкультурі і спорті, соціальній та психологічній реабілітації (нещодавно в Україні – для демобілізованих із зони АТО), на заняттях із собаками в дефектології та інше. КСУ поставила для себе завдання серйозно розвивати цей соціально необхідний у нашому суспільстві напрямок. Майстер-клас із каністерапії для дітей провели інструктори КСУ Олена Гончар і Олена Мельничук та їх незвичайні помічники-«психологи»: мармуровий коллі Рей (Old Golden Gates Rainstorm ) і королівський пудель Дара (Чорна Орхідея Ароматна Флора). Нікого не залишив байдужим цей «кисневий ковток Добра» в нашому далекому від досконалості світі.

Також гостей і учасників виставок розважили і порадували шоу-програми з дресированими артистами, різноманітні конкурси та вікторини для дітей і дорослих, серед яких найпопулярнішим був конкурс «Дитячий малюнок», на якому дітвора занурила всіх у свій яскравий світ фантазій, де люди ніколи не кривдять братів менших, завжди піклуються про них, люблять і оберігають, а собаки, у свою чергу, відповідають їм тим же.

У кращих традиціях наших міжнародних виставок проводився конкурс-парад вишиванок – незабутнє видовище в яскравих кольорах національної палітри! Попередньо його підтримала величезна кількість українців. І не дивно. Суть конкурсу – не в показі мод, а в тому, що наші любителі і шанувальники собак, одягнувши вишиванки, продемонстрували не тільки класність українських собак, а головне – як красива Україна у своєму національному вбранні. Вишиванка – це не політика. Це просто красиво і патріотично. Це – настрій! Учасники разом з собаками порадували око численних глядачів ексклюзивно вишитими і зшитими українськими костюмами та вишиванками. Діти просто випромінювали фонтан радості, який посмішками передався численним глядачам. Журі, яке очолила Ніна Кропельницька, радник Президента КСУ з юридичних питань і велика цінителька вишиванок, було дуже складно визначитися з переможцями. І все ж довелося. Ними стали: 1 місце – Роксана Крутова з чарівною топ-моделлю мопсом Мері, 2 місце – Юлія Харченко з віртуозним танцюристом джек рассел тер'єром Боней, 3 місце – Юлія Стріжкіна з козацьким отаманом імпозантним японським шпіцом Сімбою. Це серед дорослих учасників. Діти теж отримали цінні призи та оплески глядачів: 1 місце – Віолетта Назарчук із цвергпінчером Рокі, 2 місце – Владислава Юрченко з лабрадором Татой і третім призером стала Марія Твердохліб із лабрадором Зеттою. Видовище було незабутнім!

Традиційно десятки тисяч «вболівальників» із багатьох країн світу зібрала біля моніторів on-line трансляція на офіційному сайті КСУ, яка дозволила в різних куточках планети детально спостерігати за змагальним марафоном на головному dog-рингу України. Крім того, міжнародні виставки собак освітило близько 30 засобів масової інформації, як вітчизняних, так і зарубіжних.

Відбулося чудове кінологічне шоу, де були представлені найкращі собаки України та зарубіжжя більше 180 порід (половина існуючих у світі). П'єдестал собачого Олімпу посіли найдостойніші представники чотирилапої еліти.

Почесні й шановані в світі експерти, які судили на виставках, гості з дружніх країн, даючи інтерв'ю вітчизняним засобам масової інформації, із задоволенням зізналися, що Україна останнім часом все частіше дає привід для наслідування у багатьох напрямках діяльності світової кінології, зокрема, у проведенні ось таких міжнародних виставок. Один з найіменитіших експертів світового масштабу з колосальним досвідом суддівства Президент Голландського кінологічного Клубу, віце-президент FCI Герт Джиппінг поділився своєю впевненістю в тому, що Євро Дог шоу-2017 у Києві має бути одним із кращих в літописі Європейських виставок за всю 100-річну історію Міжнародної кінологічної федерації. А ще vip-персон вразило, незважаючи на напружену політичну і соціальну ситуацію в країні, українська хлібосольна гостинність, відкритість і оптимізм вітчизняних професійних і непрофесійних любителів і шанувальників братів наших менших. Їхню думку розділили багато учасників та гостей виставок.

Вхід для дітей до 7 років і людей з обмеженими можливостями, як і завжди, був безкоштовним. Частина коштів від заходу традиційно передається в один із столичних дитячих закладів, а також на спорядження воїнів української армії.

Ласкаво просимо всіх бажаючих взяти участь у наступних Міжнародних виставках «ЗОЛОТІ ВОРОТА-2016» і «УКРАЇНА-2016», що проводяться Кінологічною спілкою України та які відбудуться в квітні наступного року, зареєструватися можна в Головному управлінні КСУ.

Пресс-служба КСУ
Фото Дмитрий Никулин


Новости | Контакт | Устав КСУ | Положения КСУ | Приказы | Президиум и Комиссии КСУ | Дисквалификация | Областные отделения | Территориальные отделения | Монопородные Клубы
Питомники | Эксперт-кинолог | Заводчик-кинолог | Кинолог-инструктор | Календарь выставок КСУ | CACIB апрельский | CACIB декабрьский | 3xCACIB |
Судьи МКФ | Национальные судьи | Судьи КСУ | Присуждение титулов в системе КСУ | Результаты выставок КСУ | Судьи и инструктора по рабочим качествам | Судьи по охотничьим породам
Бланки документов | Родословная КСУ | Метрика щенка | Ветеринария | Отчеты с выставок КСУ
Конкурсы | | Аббревиатура титулов | Аббревиатура стран