3xFCI-CACIB  02-03-04.09.2016, КИЇВ

ФОТО * 02.09.2016 "ЗОЛОТА ПЕКТОРАЛЬ - 2016"

КОНКУРС ЮНИХ ХЕНДЛЕРІВ >>
BEST БЕБІ >>
BEST ЦУЦЕНЯТ >>
BEST ЮНІОРІВ >>
BEST ВЕТЕРАНІВ >>
КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ПАР >>
КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ГРУП >>
КОНКУРС СЕРЕД ПОРІД ПОЗА КЛАСИФІКАЦІЇ МКФ >>

Групи

ФОТО * 03.09.2016 "ЗЛАТО СКІФІВ- 2016"

КОНКУРС ЮНИХ ХЕНДЛЕРІВ >>
BEST БЕБІ >>
BEST ЦУЦЕНЯТ >>
BEST ЮНІОРІВ >>
BEST ВЕТЕРАНІВ >>
КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ПАР >>
КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ГРУП >>
КОНКУРС СЕРЕД ПОРІД ПОЗА КЛАСИФІКАЦІЇ МКФ >>

Групи

ФОТО * 04.09.2016 "СОФІЯ КИЇВСЬКА - 2016"

КОНКУРС ЮНИХ ХЕНДЛЕРІВ >>
BEST БЕБІ >>
BEST ЦУЦЕНЯТ >>
BEST ЮНІОРІВ >>
BEST ВЕТЕРАНІВ >>
КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ПАР >>
КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ГРУП >>
КОНКУРС СЕРЕД ПОРІД ПОЗА КЛАСИФІКАЦІЇ МКФ >>

Групи

КАРТИНКИ З ВИСТАВКИ >>
КАНИСТЕРАПИЯ >>
КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ >>
OBIDIENCE >>
ФРИСТАЙЛ >>

ПРЕС -РЕЛіЗ

МІЖНАРОДНІ ВИСТАВКИ ВСІХ ПОРІД СОБАК 3ХFCI-CACIB «ЗОЛОТА ПЕКТОРАЛЬ», «ЗЛАТО СКІФІВ», «СОФІЯ КИЇВСЬКА»
02-03-04 вересня 2016 рік
Київ

КІНОЛОГІЯ – ОДИН ІЗ ПЛЮСІВ ІМІДЖУ УКРАЇНИ
Більше двохсот порід собак з усього світу, понад 4 тисяч учасників із різних країн планети (у тому числі Фінляндії, Австрії, Польщі, Сербії, Чорногорії, Латвії, Литви, Грузії, Білорусі, Росії, Таїланду, Ізраїлю, Австралії, США, зрозуміло, з України), яскраві кінологічні шоу та великий «подіум» із 24 рингів, на яких кращі експерти з 17 держав оцінили екстер’єрні якості учасників собачого конкурсу краси.
Усе це Кінологічна спілка України запропонувала під час Міжнародних виставок собак усіх порід «Золота пектораль», «Злато скіфів», «Софія Київська». Увагу гостей до виставок привернула, в першу чергу, подія, що невпинно наближується, – проведення в Україні у 2017 році Європейського кінологічного чемпіонату «Євро Дог Шоу» (Генеральний інформаційний партнер – «OUR DOGS», the canine newspaper (United Kingdom).
Ця грандіозна подія не тільки для вітчизняних собаководів, а і, головне, для всієї України – як для європейській держави. Виставка повинна зібрати близько 15-20 тисяч учасників зі всіх куточків Європи. На ній буде присутня вся кінологічна еліта континенту, свої екстер’єрні якості продемонструють кращі представники собачого бомонду всіх відомих порід. Виставка проходитиме 24-27 серпня 2017 року в комфортабельних, по-європейськи обладнаних павільйонах кращих київських виставкових центрів: Міжнародного виставкового центру та Київ Експо Плаза.
Представники КСУ тільки но повернулися з Брюсселю з чудово проведеного Кінологічним клубом Бельгії Євро Дог Шоу – 2016, де українцям урочисто було передано прапор Міжнародної кінологічної федерації як наступним господарям головної виставки собак континенту. І вітчизняні кінологи гідно понесуть його, докладаючи максимум зусиль для того, щоб Київське Євро Дог Шоу пройшло на найвищому рівні. КСУ готується прийняти іноземних гостей із традиційною українською хлібосольністю.
Нині Кінологічна спілка України активно готується до масштабного заходу та проводить роботу із інформування вітчизняних та європейських учасників, зокрема під час виставок у нашій та інших країнах працює український стенд. Його головна особливість – тут усі, і люди і чотирилапі, мають жовто-блакитні символи. Уже стартував професійний сайт Євро Дог Шоу – 2017, який спланований таким чином, щоб майбутні учасники, представники мас-медіа, гості, і взагалі всі бажаючи, змогли з усіма зручностями зорієнтуватися в інформаційних «лабіринтах» виставки, всебічно познайомитися з нашою прекрасною країною, з її столицею, більше дізнатися про діяльність КСУ і зрозуміти, в якому чудовому місці буде проходити Європейське кінологічне шоу. Отже, реєстрація на Євро Дог Шоу – 2017 відкрита! Ласкаво просимо! (http://eurodogshow2017.org)
Кінологічна Спілка України – наймасовіша і авторитетніша вітчизняна громадська організація, яка займається чистопорідним розведенням і захистом собак. Вона об'єднує у своїх лавах більше 250 тисяч членів – великих ревнителів і справжніх професіоналів своєї справи. Наші брати менші неодноразово ставали переможцями міжнародних європейських і світових виставок. Це результат багаторічної наполегливої праці українських кінологів-ентузіастів. Сьогодні КСУ опікує в Україні понад 300 тисяч собак 260 порід. Щорічно в Племінній книзі реєструється близько 9 тисяч метів і майже 40 тисяч цуценят. Більше тисячі українських собак мають титул Інтерчемпіона.
Краща декларація цілей і демонстрація досягнень Кінологічної спілки України – це її повсякденна копітка робота як усередині країни, так і за кордоном, зокрема, її багаточисельні масштабні виставки. Традиційно виставки проходять на високому європейському рівні, у невимушеній дружній обстановці, що завжди наголошується як експонентами, так і міжнародними авторитетними експертними бригадами.
Виставки «Золота пектораль», «Злато скіфів», «Софія Київська» в такому грандіозному масштабі проводилися вже вдруге. Вони – своєрідна репетиція перед чотириденним марафоном – Євро Дог Шоу-Україна, – який має відбутися в серпні 2017 року. Програмне виставочне «меню», як завжди, порадувало шанувальників екзотичного та спортивного дресирування показовими виступами з різних видів кінологічного спорту. Молоді кінологи продемонстрували свої можливості у конкурсі «Юний хендлер». Монопородні виставки з різних порід, шоу-програми, показовий урок каністерапії для «особливих» діток, головний фінальний респект «Best in show», де беруть участь найдостойніші чотирилапі, – усе це створило атмосферу свята для кожного, хто завітав да виставок.
У рамках виставок 3хСАСІВ відбулися монопородні виставки за породами: ам.стаф.тер’єр, бігль, вельш коргі пемброк, східноєвропейська вівчарка, зененхунд, золотистий ретривер, йоркширський тер'єр, кане корсо, лабрадор ретривер, мопс, німецька вівчарка, такси, сибірський хаскі, тибетський мастиф, мініатюрний пінчер, руський чорний тер'єр, чіхуахуа, німецький дог (ВКП-ЧК)
Для шанувальників спорту із собаками пройшли Показові виступи з Обідиєнс (слухняність) і Відкриті змагання з кінологічного Фрістайлу (танці з собаками) – з цих експресивних, самобутніх, яскравих, видовищних і в той же час внутрішньо дисциплінуючих, інтелектуальних видах собачого спорту, що залишили райдужний феєрверк вражень від злагодженої роботи собак та їх господарів.
За кількістю собак тієї чи іншої породи на виставках завжди можна судити про їх популярність у вітчизняних і зарубіжних собаківників. Так от, найчисельнішими породами виставок були: лабрадор ретривер, ам.стаф.тер’єр, мініатюрний шнауцер, французький бульдог, мініатюрний пінчер, кане корсо. А когорту найрідкісніших порід в Україні представили: пумі, пулі, тоса іну, пікардійська вівчарка, малий блакитний гасконський гончак, лаготто романьоло. Найрослішими представниками собачого світу на виставках були ірландські вовкодави (до 79 см) та німецькі доги (до 86 см), а от серед наймініатюрніших можна було побачити чихуахуа (від 15 см) і руських тоїв (від 20 см).
Уже не вперше на спеціальному виставковому ринзі проводився благодійний захід «Друг у біді не залишить» – показові заняття з каністерапії для «особливих» дітей, організований Головним управлінням Кінологічної спілки України за підтримки Президента організації Георгія Оніщенка спільно з Реабілітаційним центром для людей з обмеженими можливостями «Майбутнє», де головує людина з великим серцем Ганна Горошко, і зооцентром «Лармон» за участю вихованців Спеціальної школи-інтернату №26 та Київської середньої школи №218. Як відомо, каністерапія (лат. «сanis» – собака і грецьк. Θεραπε?α [therapeia] – лікування, оздоровлення) – один із видів лікування і реабілітації людини за допомогою звичайних або спеціально відібраних та навчених собак під наглядом кваліфікованих фахівців (також відома, як лікувальна кінологія). Цього разу «репертуар» заходу значно розширився. Майже цілий день 3 вересня працював Майданчик дружби, де можна було побачити не тільки урок із каністерапії, але й подивитись музичний міні-спектакль «Ранок із собакою» міні-театру «Песики-кудесики». Поки батьки займалися своїми важливими дорослими справами, діти розважалися, гралися, весело проводили час і дізнавалися багато нового та цікавого. Для дітлахів проводилися зустрічі з цікавими людьми, майстер-класи, часи творчості, фотосесії з чотирилапими друзями, дитяча дискотека з собаками і безліч веселих розваг. Майстер-клас із каністерапії провели інструктори-дресирувальники КСУ Олена Гончар і Олена Мельничук та їх помічники-«терапевти» – мармуровий коллі Рей (Old Golden Gates Rainstorm) і королівський пудель Дара (Чорна Орхідея Ароматна Флора). А ще біля Майданчику дружби проходила благодійна виставка-ярмарок робіт і смаколиків, кулінарних і сувенірних хэндмэйдів, виготовлених рученятами дівчаток та хлопчиків з особливим внутрішнім світом – у допомогу збору коштів на створення Навчально-професійного центру для молоді з вадами розумового розвитку на базі Спеціальної школи-інтернату №26 м. Києва. (Центр «Майбутнє» дякує всім доброзичливцям за їхні добрі серця і світлі душі та звертається до благородних власників собак із проханням підтримати створення Навчально-професійного центру для молоді з вадами розумового розвитку. Допомогти можна, перерахувавши кошти за наступними реквізитами: Громадська організація «Реабілітаційний центр для людей з обмеженими можливостями «Майбутнє»: ЄДРПОУ 39658038, р/р 26004052741493 у ПАТ КБ «ПриватБанк», МФО 300711. Призначення платежу: благодійний внесок на виконання статутних завдань. Благодійний внесок також можна зробити через термінал самообслуговування «ПриватБанку», вибравши організацію у пошуковій системі терміналу).
Традиційно десятки тисяч «вболівальників» із багатьох країн світу зібрала біля моніторів on-line трансляція на офіційному сайті КСУ, яка дозволила у різних куточках планети детально спостерігати за змагальним марафоном на головному dog-рингу України.
Генеральні інформаційні партнери – «OUR DOGS» (www.ourdogs.co.uk), the canine newspaper (United Kingdom), журнал КСУ «CLUB DOGS», інформаційний партнер –«ФРАЗА.UA» (http://fraza.ua), перший український сайт авторської журналістики (Україна).

Прес-служба КСУ
Фото Дмитра НІКУЛІНА та Олександра ДВЕРНИЦЬКОГО


Новости | Контакт | Устав КСУ | Положения КСУ | Приказы | Президиум и Комиссии КСУ | Дисквалификация | Областные отделения | Территориальные отделения | Монопородные Клубы
Питомники | Эксперт-кинолог | Заводчик-кинолог | Кинолог-инструктор | Календарь выставок КСУ | CACIB апрельский | CACIB декабрьский | 3xCACIB |
Судьи МКФ | Национальные судьи | Судьи КСУ | Присуждение титулов в системе КСУ | Результаты выставок КСУ | Судьи и инструктора по рабочим качествам | Судьи по охотничьим породам
Бланки документов | Родословная КСУ | Метрика щенка | Ветеринария | Отчеты с выставок КСУ
Конкурсы | Искусственный газон искусственная трава. | Аббревиатура титулов | Аббревиатура стран