2xFCI-CACIB 02-03.12.2017. КИЇВ

ФОТО * 02.12.2017 "КИЇВСЬКА РУСЬ - 2017"

КОНКУРС ЮНИХ ХЕНДЛЕРІВ >>
BEST БЕБІ >>
BEST ЦУЦЕНЯТ >>
BEST ЮНІОРІВ >>
BEST ВЕТЕРАНІВ >>
КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ПАР >>
КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ГРУП >>
КОНКУРС СЕРЕД ПОРІД ПОЗА КЛАСИФІКАЦІЇ МКФ >>

Групи

ФОТО * 03.12.2017 "КРИШТАЛЕВИЙ КУБОК УКРАЇНИ - 2017"

КОНКУРС ЮНИХ ХЕНДЛЕРІВ >>
BEST БЕБІ >>
BEST ЦУЦЕНЯТ >>
BEST ЮНІОРІВ >>
BEST ВЕТЕРАНІВ >>
КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ПАР >>
КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ГРУП >>
КОНКУРС СЕРЕД ПОРІД ПОЗА КЛАСИФІКАЦІЇ МКФ >>
ПАРАД ЧЕМПІОНІВ – 2017 >>

Групи

 

 

КАРТИНКИ З ВИСТАВКИ >>
КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ >>
ФРИСТАЙЛ >>
AGILITY >>
OBIDIENCE >>
КАНИСТЕРАПИЯ >>

ПРЕС -РЕЛіЗ

«КРИШТАЛЕВЕ» ДОГ ШОУ

На Міжнародних виставках собак усіх порід «Київська Русь – 2017» та «Кришталевий Кубок України – 2017» (2-3 грудня) Кінологічна Спілка України за рівнем організації змогла утримати планку гідно проведеного українського Євро Дог Шоу – 2017, організатором якого і була (вперше!) у серпні цього року.
Понад двохсот порід собак, близько п’яти тисяч учасників із різних країн планети (у тому числі Італії, Іспанії, Швеції, Туреччини, Грузії, Молдови, Білорусі, Росії, і зрозуміло, з України), яскраві спортивні шоу та великий «собачий подіум» майже із трьох десятків рингів, на яких авторитетні експерти з 15 держав оцінили екстер’єрні якості братів менших грандіозного собачого конкурсу краси. Парад Чемпіонів представив 80 найсильніших представників світового собачого бомонду!
Як всім відомо, в серпні Кінологічна Спілка України з честю прийняла у себе ЄВРО ДОГ ШОУ – 2017 та привітала гостей із усього світу у столиці України – Києві! Це було знаменною подією не тільки для вітчизняних собаківників, а й, головне, для всієї України – як для європейської держави. На Європейській виставці була присутня вся кінологічна еліта континенту, яка продемонструвала свої кращі породні властивості.
На ЄДШ-2017 було зареєстровано понад 6 тисяч собак, близько 10 тисяч – на всі заходи Європейського чемпіонату, включаючи САС і САСІВ. За умов, коли на сході країни відбувались воєнні дії, коли багатоголосий хор «доброзичливців» на різні голоси співав про небезпечне перебування в Україні, речитативом розповідав нісенітниці про нашу країну, про наших людей, щоб дискредитувати виставку, – це суперпоказник! Все ж таки перемогли здоровий глузд і напрацьований за 27 років існування КСУ «золотий інтелектуальний фонд» української кінології, наполегливість, самовідданість, працьовитість наших заводчиків, експертів, керівників осередків, головного управління, президії. Все це разом дало змогу гідно представити КСУ на головному кінологічному шоу європейського континенту.
На Євро Дог Шоу – 2017 були присутні собаки з 55 держав. І це рекорд для Європейської виставки собак загалом! Більше ста іменитих експертів, що зазвичай судять Чемпіонати Європи та Світу, керівництво Міжнародної Кінологічної Федерації в повному складі були нашими очікуваними гостями. Вони не просто судили, а ефективно, якісно й об'єктивно оцінювали екстер'єрні стандарти світової собачої еліти на численних рингах, підносячи престиж українського «Євро».
Спеціально для Європейської виставки наші програмісти розробили програму, яка дозволила всім бажаючим швидко оформити реєстрацію учасника ЄДШ. Більш того, на самій виставці рингові бригади вперше працювали із планшетами. Тобто Кінологічна Спілка поступово відходить від традиційного фіксування експертних оцінок на папері. Спеціально для цього ми підготували зручну програму для роботи з ними в ринзі.
Те, що у виставці брала участь велика кількість Чемпіонів Світу, Європи, багатьох країн світу, промовило само за себе, а саме – про високу якість європейського генофонду братів менших, які змагалися на виставці. Ще раз хочеться наголосити: у нас були чудові показники не тільки за чисельністю, а й за шириною географії. Це надзвичайно ціно для нас, тому що вкотре доводить, що світова кінологічна спільнота вірить у нас і довіряє нам.
Крім того, спільно з Міжнародною Кінологічною Федерацією ми провели Перший Міжнародний Конгрес для суддів з екстер’єру, а заходів такого роду МКФ за більш ніж 100 років свого існування ще жодного разу не проводила. Ця подія дуже визначна для кінології взагалі, а організація подібного Конгресу в Україні – це перш за все грандіозний крок уперед для нас – українських кінологів та Кінологічної Спілки України.
Той факт, що світова кінологічна спільнота довірила проведення такого міжнародного експертного форуму ні Німеччині чи Нідерландам, одним із засновників МКФ, ні Франції, яка має колосальний досвід проведення наукових та практичних кінологічних форумів, а саме Україні та КСУ, відносно молодому кінологічному клубу, ще раз підтверджує, що наша країна є прогресивною, досвідченою та професійною кінологічною державою. Нас поважають, цінують та на нас рівняються в кінологічному світі, і той успіх, який мав Конгрес, закріпив наші позиції та підсилив базу для подальшого розвитку української кінології!
Кінологічна Спілка України – наймасовіша і авторитетніша вітчизняна громадська організація, яка займається чистопорідним розведенням і захистом собак. Вона об'єднує у своїх лавах більше 250 тисяч членів – великих ревнителів і справжніх професіоналів своєї справи. Наші брати менші неодноразово ставали переможцями міжнародних європейських і світових виставок. Це результат багаторічної наполегливої праці українських кінологів-ентузіастів. Сьогодні КСУ опікує в Україні понад 300 тисяч собак 300 порід. Щорічно в Племінній книзі реєструється понад 10 тисяч метів і майже 40 тисяч цуценят. Більше тисячі українських собак мають титул Інтерчемпіона.
Міжнародна виставка собак усіх порід «Київська Русь – 2017» та підсумковий річний САСІВ «Кришталевий Кубок України – 2017» своїм виставковим «меню», як завжди, порадували і гурманів, і широку аудиторію любителів братів менших. Програма була різноманітною: для шанувальників екзотичного та спортивного дресирування – змагання та показові виступи з різних видів кінологічного спорту; молоді кінологи продемонстрували свої можливості у Чемпіонаті з Юніор-хендлінгу – 2017; чемпіонати з різних порід, шоу-програми, показовий урок із каністерапії для «особливих» діток, Майданчик дружби та конкурс «Дитячий малюнок» для всієї дітвори, головний фінальний респект «Best in show», «Парад чемпіонів», де взяли участь найдостойніші чотирилапі. Головні події міжнародного конкурсу собачої краси відбувались на шикарному головному ринзі із зірковим небом, ялинками та сніговими заметами, який нагадав усім учасникам, суддям та глядачам про довгоочікувані новорічні свята, коли загадують бажання, що обов’язково здійснюються.
У рамках виставок 2хСАСІВ відбулися чемпіонати за породами: Аляскінський маламут, Американський кокер спанієль, Бульдог, Бордоський дог, Бульмастиф, Джек расел тер'єр, Тібетський мастиф, Російський той, Самоїд, Сибірський хаскі, Чау чау, ВКП Кане корсо (ранг ЧК) (2.12); Американський стафорширський тер'єр, Бігль, Йоркширський тер'єр, Мопс, Німецький боксер, Німецький дог, Ньюфаундленд, Родезійський ріджбек, Такси, Фокстер'єр, Французький бульдог, Чорний тер'єр, ВКП Північні їздові собаки (ранг ЧК) (3.12).
Для шанувальників спорту із собаками проходили Відкритий турнір КСУ з Аджиліті (подолання перешкод) «Кубок Президента», ранг CACAg, Чемпіонат КСУ з Аджиліті, ранг CACAg, Кваліфікаційні змагання з Обідиєнс-3 (послух) і Кваліфікаційні змагання з кінологічного Фристайлу (танці з собаками) – з цих експресивних, самобутніх, яскравих, видовищних і в той же час внутрішньо дисциплінуючих, інтелектуальних видах собачого спорту, що залишають райдужний феєрверк вражень від злагодженої роботи собак та їх старших партнерів.
За кількістю собак тієї чи іншої породи на виставках завжди можна судити про їх популярність серед вітчизняних і зарубіжних собаківників. Так от, найчисельнішими породами виставок були: Лабрадор ретривер, Американський стафорширський тер'єр, Мініатюрний шнауцер, Вельш коргі пемброк, Мопс, Кане корсо, Французький бульдог, Сибірський хаскі, Голден ретривер і Бігль. А когорту найрідкісніших порід в Україні представили: Бордер тер’єр, Поденго португальський, Тайський собака бангкаєв, Фінський лапхунд, Афганський хорт, Євразієр, Тибетський тер’єр, Корейський мастиф. Найросліші представники собачого світу, що виставлялись на шоу, – Ірландські вовкодави (до 79 см) та Німецькі доги (до 86 см), а от серед наймініатюрніших можна було побачити Чихуахуа (від 15 см) і Руських тоїв (від 20 см).
Уже традиційно на спеціальному виставковому ринзі відбувався благодійний захід «Друг у біді не залишить» – показові заняття з каністерапії для «особливих» дітей, організований Головним управлінням КСУ спільно з Реабілітаційним центром для людей з обмеженими можливостями «Майбутнє», де головує людина з великим серцем Ганна Горошко, і зооцентром «Лармон» за участю вихованців Спеціальної школи-інтернату №26 та Київської середньої школи №218. Цього разу «репертуар» заходу знову розширився. У неділю працював Майданчик дружби, де можна було побачити не тільки урок із каністерапії, але й подивитись циркове шоу з чотирилапими артистами. Поки батьки займалися своїми важливими дорослими справами, діти розважалися, гралися, весело проводили час і дізнавалися багато нового та цікавого. Для дітлахів проводилися зустрічі з цікавими людьми, майстер-класи, часи творчості, фотосесії з чотирилапими друзями, дитяча дискотека з собаками і безліч веселих розваг. А ще біля Майданчику дружби проходив благодійний ярмарок робіт і смаколиків, кулінарних і сувенірних хэндмэйдів, виготовлених рученятами дівчаток та хлопчиків з особливим внутрішнім світом.
Традиційно десятки тисяч «вболівальників» із багатьох країн світу зібрала біля моніторів on-line трансляція на офіційному сайті КСУ, яка дозволила у різних куточках планети детально спостерігати за змагальним марафоном на головному dog-рингу України.
Генеральний партнер виставок – компанія «Royl Canin Україна». Інформаційні партнери – «Our Dogs» (www.ourdogs.co.uk), міжнародна кінологічна газета (Великобританія), журнал КСУ «Club Dogs», інформаційний партнер – «Фраза.ua» (http://fraza.ua), перший український сайт авторської журналістики (Україна), та 1-й інформаційний зоопортал України «Pets Today» (https://petstoday.com.ua).
Міжнародні виставки проводить Кінологічна Спілка України, Президентом якої вже багато років є Георгій Оніщенко.

Прес-служба КСУ
Фото: Олександра Дверницького, Ігоря Єрмоленко (юний хендлер), Михайла Лук’янова та Ліліани Тарапацької-Лук'янової (аджиліті)
Онлайн результати Головних Виставок країни за посиланням:
https://mydogex.com/en/results

 


Новости | Контакт | Устав КСУ | Положения КСУ | Приказы | Президиум и Комиссии КСУ | Дисквалификация | Областные отделения | Территориальные отделения | Монопородные Клубы
Питомники | Эксперт-кинолог | Заводчик-кинолог | Кинолог-инструктор | Календарь выставок КСУ | CACIB апрельский | CACIB декабрьский | 3xCACIB |
Судьи МКФ | Национальные судьи | Судьи КСУ | Присуждение титулов в системе КСУ | Результаты выставок КСУ | Судьи и инструктора по рабочим качествам | Судьи по охотничьим породам
Бланки документов | Родословная КСУ | Метрика щенка | Ветеринария | Отчеты с выставок КСУ
Конкурсы | Самая лучшая цена на международное экспедирование грузов. | Аббревиатура титулов | Аббревиатура стран