2xFCI-CACIB 28-29.04.2018. Киев

ФОТО * 28.04.2018 "ЗОЛОТЫЕ ВОРОТА - 2018"

КОНКУРС ЮНЫЙ ХЕНДЛЕР >>
БЕСТ БЕБИ >>
БЕСТ ЩЕНКОВ >>
БЕСТ ЮНИОРОВ >>
БЕСТ ВЕТЕРАНОВ >>
КОНКУРС ПЛЕМЕННЫХ ПАР >>
КОНКУРС ПЛЕМЕННЫХ ГРУПП >>
КОНКУРС НАЦИОНАЛЬНО-ПРИЗНАННЫХ ПОРОД >>

Группы

ФОТО * 29.04.2018 "УКРАИНА - 2018"

КОНКУРС ЮНЫЙ ХЕНДЛЕР >>
БЕСТ БЕБИ >>
БЕСТ ЩЕНКОВ >>
БЕСТ ЮНИОРОВ >>
БЕСТ ВЕТЕРАНОВ >>
КОНКУРС ПЛЕМЕННЫХ ПАР >>
КОНКУРС ПЛЕМЕННЫХ ГРУПП >>
КОНКУРС НАЦИОНАЛЬНО-ПРИЗНАННЫХ ПОРОД >>

Группы

 

 

КАРТИНКИ С ВЫСТАВКИ >>
КОНКУРС ДЕТСКОГО РИСУНКА >>
КАНИСТЕРАПИЯ >>
ГРУМИНГ >>
ФРИСТАЙЛ >>

ПРЕСС-РЕЛИЗ

ОБИРАЄМО КРАЩОГО СОБАКУ ВЕСНИ
МВС ««ЗОЛОТІ ВОРОТА – 2018» та «УКРАЇНА-2018»»
28-29 квітня 2018 року, Київ
На Міжнародних виставках собак усіх «Золоті ворота – 2018» та «Україна-2018» Кінологічна Спілка України за рівнем організації тримала планку гідно проведеного українського Євро Дог Шоу – 2017!

Майже двісті порід собак (більша половина існуючих у світі), близько чотирьох тисяч учасників із різних країн планети (у тому числі Італії, Іспанії, Латвії, Німеччини, Франції, Фінляндії, Словаччини, Азербайджану, Греції, Угорщини, Японії, Молдови, Білорусі, Росії і, зрозуміло, з України), яскраві спортивні шоу та великий «собачий подіум» майже із трьох десятків рингів, на яких авторитетні експерти з 14 держав оцінили екстер’єрні якості братів менших грандіозного собачого конкурсу краси. «Best in show» визначив найсильніших представників світового собачого бомонду!
Як всім відомо, минулого року Кінологічна Спілка України з честю прийняла у себе ЄВРО ДОГ ШОУ – 2017 та привітала гостей із усього світу у столиці України – Києві! Це було знаменною подією не тільки для вітчизняних собаківників, а й, головне, для всієї України – як для європейської держави. На Європейській виставці була присутня вся кінологічна еліта континенту, яка продемонструвала свої кращі породні властивості.
На ЄДШ-2017 було зареєстровано біля шести тисяч собак, близько десяти тисяч – на всі заходи Європейського чемпіонату, включаючи САС і САСІВ. За умов, коли на сході країни відбувались воєнні дії, коли багатоголосий хор «доброзичливців» на різні голоси співав про небезпечне перебування в Україні, речитативом розповідав нісенітниці про нашу країну, про наших людей, щоб дискредитувати виставку, – це суперпоказник! Все ж таки перемогли здоровий глузд і напрацьований за 27 років існування КСУ «золотий інтелектуальний фонд» української кінології, наполегливість, самовідданість, працьовитість наших заводчиків, експертів, керівників осередків, головного управління, президії. Все це разом дало змогу гідно представити КСУ на головному кінологічному шоу європейського континенту.
На Євро Дог Шоу – 2017 були присутні собаки з 55 держав. І це рекорд для Європейської виставки собак загалом! Більше ста іменитих експертів, що зазвичай судять Чемпіонати Європи та Світу, керівництво Міжнародної Кінологічної Федерації в повному складі були нашими очікуваними гостями. Вони не просто судили, а ефективно, якісно й об'єктивно оцінювали екстер'єрні стандарти світової собачої еліти на численних рингах, підносячи престиж українського «Євро».
Спеціально для Європейської виставки наші програмісти розробили програму, яка дозволила всім бажаючим швидко оформити реєстрацію учасника ЄДШ. Більш того, на самій виставці рингові бригади вперше працювали із планшетами. Тобто Кінологічна Спілка поступово відходить від традиційного фіксування експертних оцінок на папері. Спеціально для цього ми підготували зручну програму для роботи з ними в ринзі.
Те, що у виставці брала участь велика кількість Чемпіонів Світу, Європи, багатьох країн світу, промовило само за себе, а саме – про високу якість європейського генофонду братів менших, які змагалися на виставці.. Це надзвичайно ціно для нас, тому що вкотре доводить, що світова кінологічна спільнота вірить у нас і довіряє нам.
Крім того, спільно з Міжнародною Кінологічною Федерацією ми провели Перший Міжнародний Конгрес для суддів з екстер’єру, а заходів такого роду МКФ за більш ніж 100 років свого існування ще жодного разу не проводила. Ця подія дуже визначна для кінології взагалі, а організація подібного Конгресу в Україні – це перш за все грандіозний крок уперед для нас – українських кінологів та Кінологічної Спілки України.
Той факт, що світова кінологічна спільнота довірила проведення такого міжнародного експертного форуму саме Україні та КСУ, відносно молодому кінологічному клубу, ще раз підтверджує, що наша країна є прогресивною, досвідченою та професійною кінологічною державою. Нас поважають, цінують та на нас рівняються в кінологічному світі, і той успіх, який мав Конгрес, закріпив наші позиції та підсилив базу для подальшого розвитку української кінології!
Кінологічна Спілка України – наймасовіша і авторитетніша вітчизняна громадська організація, яка займається чистопорідним розведенням і захистом собак. Вона об'єднує у своїх лавах більше 250 тисяч членів – великих ревнителів і справжніх професіоналів своєї справи. Наші брати менші неодноразово ставали переможцями міжнародних європейських і світових виставок. Це результат багаторічної наполегливої праці українських кінологів-ентузіастів. Сьогодні КСУ опікує в Україні понад 300 тисяч собак 300 порід. Щорічно в Племінній книзі реєструється понад 10 тисяч метів і майже 40 тисяч цуценят. Більше тисячі українських собак мають титул Інтерчемпіона.
Напередодні квітневих міжнародних виставок Головне управління КСУ вперше організувало Міжнародну конференцію для експертів і заводчиків для підвищення професіоналізму у їх улюбленій спеціальності. Досвідчені фахівці на практиці і в теорії показали і розказали про основні сучасні тенденції розвитку більшості популярних порід МКФ, їх проблеми та шляхи їх вирішення; про особливості у розведенні та під час суддівства собак тієї чи іншої породи.
Дог шоу «Золоті ворота – 2018» та «Україна-2018» своїм виставковим «меню», як завжди, порадувало і гурманів, і широку аудиторію любителів братів менших. У програмі: для шанувальників екзотичного та спортивного дресирування проводилися змагання та показові виступи з різних видів кінологічного спорту; кращі грумери продемонстрували свої професіональні вміння на ІХ Міжнародному конкурсі майстрів з собачої краси «Ukrainian master groom 2018»; молоді кінологи показали свої можливості у конкурсі «Юний хендлер»; чемпіонати з різних порід; шоу-програми, показовий урок із каністерапії для «особливих» діток, Майданчик дружби та конкурс «Дитячий малюнок» для всієї дітвори; головний фінальний конкурс «Best in show», де взяли участь найдостойніші чотирилапі, визначив найсильніших представників світового собачого бомонду. Усе це створило атмосферу свята для кожного, хто завітав до виставок.
У рамках виставок 2хСАСІВ відбулися чемпіонати за породами: Американська Акіта, Американський Бульдог, Англійські пастуші, Грифони, Вест Хайленд Вайт Тер’єр, Золотистий Ретривер, Східноєвропейська Вівчарка, Кавказька Вівчарка, Доберман, Кане Корсо, Зененхунди, Китайський Чубатий Собака, Лабрадор Ретривер, Середньоазіатська Вівчарка, Німецька Вівчарка, Чихуахуа, Мініатюрний Пінчер, Ши Тцу, Шар Пей, Шнауцери, Шотландський Тер’єр, Німецький Шпіц, Американський Кокер Спанієль, Пудель, Мопс (ВКП ПК).
Для шанувальників спорту із собаками проходили Показові виступи з «Обідиєнс» (послух) і Змагання з Танців з собаками (НTM та Кінологічного фристайлу) – з цих експресивних, самобутніх, яскравих, видовищних і в той же час внутрішньо дисциплінуючих, інтелектуальних видах собачого спорту, що завжди залишають райдужний феєрверк вражень від злагодженої роботи собак та їх старших партнерів.
За кількістю собак тієї чи іншої породи на виставках завжди можна судити про їх популярність у вітчизняних і зарубіжних собаківників. Так от, найчисельнішими породами виставок були: Лабрадор ретривер, Американська акіта, Ам.стаф.тер’єр, Шнауцери, Вельш коргі пемброк, Мопс, Бігль, Сибірський хаскі. А когорту найрідкісніших порід в Україні представили: Азавак, Пумі, Кішу, Поденго португальський,  Поденго ібіценко, Євразієр, Фінський лапхунд, Тибетський спанієль, Сасекс спанієль, Мастифи. Найрослішими представниками собачого світу на виставках були: Ірландські вовкодави (до 79 см) та Німецькі доги (до 86 см); а от серед наймініатюрніших можна було побачити: Чихуахуа (від 15 см) і Руських тоїв (від 20 см).  
Уже традиційно на спеціальному виставковому ринзі відбувався благодійний захід «Друг у біді не залишить» – показові заняття з каністерапії для «особливих» дітей, організований Головним управлінням КСУ спільно з Реабілітаційним центром для людей з обмеженими можливостями «Майбутнє», де головує людина з великим серцем Ганна Горошко, і зооцентром «Лармон». Цього разу «репертуар» заходу ще більш розширився. Два дні поспіль працював Майданчик дружби, де можна було побачити не тільки урок із каністерапії, але й подивитись циркове шоу з чотирилапими артистами та вперше (!) параспортивні ігри із собаками для «особливих» діток. Поки батьки займалися своїми важливими дорослими справами, діти розважалися, грали, весело проводили час і дізнавалися багато нового та цікавого. Для дітлахів проводилися  зустрічі з цікавими людьми, майстер-класи, часи творчості, фотосесії з чотирилапими друзями, дитяча дискотека з собаками і безліч веселих розваг. А ще біля Майданчику дружби проходив благодійний ярмарок робіт і смаколиків, кулінарних і сувенірних хэндмэйдів, виготовлених рученятами дівчаток та хлопчиків з особливим внутрішнім світом.  
Традиційно десятки тисяч «вболівальників» із багатьох країн світу зібрала біля моніторів on-line трансляція на офіційному сайті КСУ, яка дозволила у різних куточках планети детально спостерігати за змагальним марафоном на головному dog-рингу України.
Генеральний партнер виставок – компанія «Royl Canin Україна». Інформаційні партнери – журнал КСУ «Club Dogs», перший український сайт авторської журналістики «Фраза.ua».

Міжнародні виставки проводить Кінологічна Спілка України, Президентом якої вже багато років є Георгій Оніщенко.
Прес-служба КСУ
Фото Олександра ДВЕРНИЦЬКОГО, Ігоря ЄРМОЛЕНКА, Михайла ЛУК’ЯНОВА, Ліліани ТАРАПАЦЬКОЇ-ЛУК’ЯНОВОЇ, Юрія БІЛОКОБИЛЬСЬКОГО, Прес-служби КСУ


Новости | Контакт | Устав КСУ | Положения КСУ | Приказы | Президиум и Комиссии КСУ | Дисквалификация | Областные отделения | Территориальные отделения | Монопородные Клубы
Питомники | Эксперт-кинолог | Заводчик-кинолог | Кинолог-инструктор | Календарь выставок КСУ | CACIB апрельский | CACIB декабрьский | 3xCACIB |
Судьи МКФ | Национальные судьи | Судьи КСУ | Присуждение титулов в системе КСУ | Результаты выставок КСУ | Судьи и инструктора по рабочим качествам | Судьи по охотничьим породам
Бланки документов | Родословная КСУ | Метрика щенка | Ветеринария | Отчеты с выставок КСУ
Конкурсы | | Аббревиатура титулов | Аббревиатура стран