2xFCI-CACIB 08-09.12.2018. КИЇВ

Онлайн результати Головних Виставок країни >>

ФОТО * 08.12.2018 "КИЇВСЬКА РУСЬ - 2018"

КОНКУРС ЮНИХ ХЕНДЛЕРІВ >>
BEST БЕБІ >>
BEST ЦУЦЕНЯТ >>
BEST ЮНІОРІВ >>
BEST ВЕТЕРАНІВ >>
КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ПАР >>
КОНКУРС ПЛІДНИКІВ >>
КОНКУРС СЕРЕД ПОРІД ПОЗА КЛАСИФІКАЦІЇ МКФ >>

Групи

 

Відео-запис з виставки FCI-CACIB 08 грудня 2018

 

ФОТО * 09.12.2018 "КРИШТАЛЕВИЙ КУБОК УКРАЇНИ - 2018"

КОНКУРС ЮНИХ ХЕНДЛЕРІВ >>
BEST БЕБІ >>
BEST ЦУЦЕНЯТ >>
BEST ЮНІОРІВ >>
BEST ВЕТЕРАНІВ >>
КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ПАР >>
КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ГРУП >>
КОНКУРС ПЛІДНИКІВ >>
КОНКУРС СЕРЕД ПОРІД ПОЗА КЛАСИФІКАЦІЇ МКФ >>

ПАРАД ЧЕМПІОНІВ – 2018 >>
Групи

Відео-запис з виставки FCI-CACIB 09 грудня 2018

 

 

КАРТИНКИ З ВИСТАВКИ >>
КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ >>
КАНИСТЕРАПИЯ >>

ПРЕС -РЕЛіЗ

 

МОДЕЛІ, СПОРТСМЕНИ, ТАНЦОРИ, ТЕРАПЕВТИ, ОСВІТЯНИ… І ВСЕ ЦЕ – СОБАКИ
Міжнародні виставки собак усіх порід «Київська Русь – 2018» та «Кришталевий Кубок України – 2018»
Вперше на міжнародних Дог Шоу «Київська Русь» та «Кришталевий кубок України», які традиційно в грудні проводить Кінологічна Спілка України, презентувалася фотовиставка «Життя як воно є», що присвячена братам нашим меншим. Ця мистецька галерея була організована громадським об’єднанням «ЗооРеформа» і вже демонструвалася в Верховній Раді України та інформаційному агентстві «Укрінформ». Захід приурочений до 5-ої річниці ратифікації Європейської конвенції про захист домашніх тварин Верховною Радою України та Всесвітнього дня домашніх тварин. Експоненти та гості дог шоу отримали чудову можливість ознайомитися з творчістю талановитих українських митців – шанувальників чотирилапих улюбленців. До речі, більшість фотохудожників належить до великої спільноти, яка зветься Кінологічною Спілкою України!
Близько п’яти тисяч учасників із різних країн світу майже двохсот порід собак продемонстрували свої екстер’єрні якості у виставкових рингах. Для шанувальників екзотичного та спортивного дресирування проходили Кваліфікаційні змагання з Кінологічного фристайлу (танці з собаками) та Чемпіонат з Обідиєнс (послух) «Кришталевий кубок». Молоді кінологи представили свої вміння на Чемпіонаті-конкурсі з Юніор-хендлінгу. Також відвідувачі змогли дізнатися про каністерапію для «особливих» діток на традиційному Майданчику дружби, де, окрім показового уроку із каністерапії, циркового шоу з чотирилапими артистами та параспортивних ігор із собаками для «особливих» діток, презентувались, як вже було сказано вище,  ексклюзивна фотовиставка про братів наших менших «Життя як воно є» і теж вперше (!) Поетичні читання з розумницею акітою, що працює в освітній програмі «Kimiko Takara – Читаємо разом!». Головний фінальний конкурс «Best in show» та Парад чемпіонів – 2018, де взяли участь найдостойніші чотирилапі, визначив найсильніших представників світової собачої еліти. Виставкове «меню», як завжди, порадувало і гурманів, і широку аудиторію любителів братів менших. Усе це створило піднесений настрій кожному, хто завітав на виставки у передноворічний час.
А напередодні міжнародних виставок Головне управління КСУ уже втретє (і це стало традицією) організувало Міжнародну конференцію для експертів і заводчиків для підвищення професіоналізму в їх улюбленій спеціальності. Досвідчені фахівці на практиці і в теорії показали і розказали про основні сучасні тенденції розвитку більшості популярних порід МКФ, їх проблеми та шляхи їх вирішення; про особливості у розведенні та під час суддівства собак тієї чи іншої породи.
Як всім відомо, минулого року Кінологічна Спілка України з честю прийняла у себе Євро Дог Шоу – 2017 та привітала гостей із усього світу у столиці України – Києві! Це було знаменною подією не тільки для вітчизняних собаківників, а й, головне, для всієї України – як європейської держави. На Європейській виставці була присутня вся кінологічна еліта континенту, яка продемонструвала свої кращі породні властивості.
Довідка. Кінологічна Спілка України – наймасовіша і авторитетніша вітчизняна громадська організація, яка займається чистопорідним розведенням і захистом собак. Вона об'єднує у своїх лавах більше 250 тисяч членів – великих ревнителів і справжніх професіоналів своєї справи. Наші брати менші неодноразово ставали переможцями міжнародних європейських і світових виставок. Це результат багаторічної наполегливої праці українських кінологів-ентузіастів. Сьогодні КСУ опікує в Україні понад 300 тисяч собак 300 порід. Щорічно в Племінній книзі реєструється понад 10 тисяч приплодів і майже 40 тисяч цуценят. Більше тисячі українських собак мають титул Інтерчемпіона.
Міжнародні виставки собак усіх порід «Київська Русь – 2018» та «Кришталевий Кубок України – 2018» широко відчинили двері тисячам учасників із різних країн планети (у тому числі Ісландії, Азербайджану, Словаччина, Латвії, Білорусі, Росії і, зрозуміло, з України). Екстер’єрні якості братів менших грандіозного собачого конкурсу краси оцінювали 32 авторитетних судді з 17 держав світу.   
У рамках виставок 2хСАСІВ відбулися чемпіонати за породами: 08.12.2018 – Аляскинський Маламут, Американський Кокер Спанієль, Бульдог, Бордоський Дог, Бульмастиф, Джек Расел Тер`єр, Маремма-Абруцька Вівчарка, Тибетський Мастиф, Російський Той, Самоїд, Сибірський Хаскі, Чау Чау, Кане Корсо - чемп. ВКП; 09.12.2018 – Американський Стаффордширський Тер`єр, Бігль, Йоркширський Тер`єр, Мопс, Німецький Боксер, Німецький Дог, Ньюфаундленд, Родезійський Риджбек, Такси, Фокстер`єр, Французький Бульдог, Російський Чорний Тер`єр, Північні Їздові собаки (ранг ЧК).
Для шанувальників спорту із собаками проходили Кваліфікаційні змагання з Кінологічного фристайлу (танці з собаками) та Чемпіонат з Обідиєнс (послух) «Кришталевий кубок» – з цих експресивних, самобутніх, яскравих, видовищних і в той же час внутрішньо дисциплінуючих, інтелектуальних видах собачого спорту, що залишили райдужний феєрверк вражень від злагодженої роботи собак та їх старших партнерів.
За кількістю собак тієї чи іншої породи на виставках завжди можна судити про їх популярність у вітчизняних і зарубіжних собаківників. Так от, найчисельнішими породами виставок були: Шнауцери, Італійський Кане Корсо, Лабрадор Ретривер, Померанський Шпіц, Вельш Коргі Пемброк, Мопс, Цверг Пінчер, Бігль. А когорту найрідкісніших порід в Україні представили: Хоккайдо, Малий Вандейський Басет Грифон, Пулі, Кламбер Спанієль, Чирнеко Дель Етна, Баварський Гірський Гончак. Найрослішими представниками собачого світу на виставках були Ірландські Вовкодави (до 79 см) та Німецькі Доги (до 86 см), а от серед наймініатюрніших можна було побачити Чихуахуа (від 15 см) і Руських Тоїв (від 20 см).  
Уже традиційно на спеціальному виставковому ринзі відбувалося благодійне дійство «Друг у біді не залишить» – показові заняття з каністерапії для «особливих» дітей, організований Головним управлінням КСУ спільно з Реабілітаційним центром для людей з обмеженими можливостями «Майбутнє», де головує людина з великим серцем Ганна Горошко, і зооцентром «Лармон». Цього разу «репертуар» заходу ще більш розширився. Два дні поспіль працював Майданчик дружби, де можна було побачити не тільки урок із каністерапії, але й подивитись фотовиставку «Життя як воно є», циркове шоу з чотирилапими артистами, параспортивні ігри із собаками для «особливих» діток, послухати поетичні читання з розумним чотириногим «педагогом», а також пройти майстер-класи з різних напрямків під кодовою назвою «золоті ручки». Для дітлахів проводилися  зустрічі з цікавими людьми, часи творчості, фотосесії з усолапохвостими друзями, дитяча дискотека з собаками і безліч веселих розваг. А ще біля Майданчику дружби проходив благодійний ярмарок робіт і смаколиків, кулінарних і сувенірних хэндмэйдів, виготовлених рученятами дівчаток та хлопчиків з особливим внутрішнім світом.  
Традиційно десятки тисяч «вболівальників» із багатьох країн світу зібрала біля моніторів онлайн-трансляція на офіційному сайті КСУ, яка дозволила у різних куточках планети детально спостерігати за змагальним марафоном на головному dog-рингу України.
За два дня виставок на догшоу-олімпі побували Цверг Шнауцер і Тайський Риджбек, Бішон Фрізе і Бородата Коллі, Американська Акіта і Брабанський Грифон. Собаки українські та із-за кордону. Щиро вітаємо кращих представників європейської собачої еліти!
Генеральний партнер виставок – компанія «Royl Canin Україна». Інформаційні партнери – журнал КСУ «Club Dogs» та перший український сайт авторської журналістики «Fraza.ua».
Міжнародні виставки проводить Кінологічна Спілка України, Президентом якої вже багато років є Георгій Оніщенко.

Прес-служба КСУ
Фото: Олександра Дверницького, Юрія Білокобильського, Ігоря Єрмоленка, Михайла Лук’янова

Онлайн результати Головних Виставок країни за посиланням:
https://mydogex.com/en/results

 


Новости | Контакт | Устав КСУ | Положения КСУ | Приказы | Президиум и Комиссии КСУ | Дисквалификация | Областные отделения | Территориальные отделения | Монопородные Клубы
Питомники | Эксперт-кинолог | Заводчик-кинолог | Кинолог-инструктор | Календарь выставок КСУ | CACIB апрельский | CACIB декабрьский | 3xCACIB |
Судьи МКФ | Национальные судьи | Судьи КСУ | Присуждение титулов в системе КСУ | Результаты выставок КСУ | Судьи и инструктора по рабочим качествам | Судьи по охотничьим породам
Бланки документов | Родословная КСУ | Метрика щенка | Ветеринария | Отчеты с выставок КСУ
Конкурсы | | Аббревиатура титулов | Аббревиатура стран