2xFCI-CACIB 20-21.04.2019. Киев

ФОТО * 20.04.2019 "ЗОЛОТЫЕ ВОРОТА - 2019"

КОНКУРС ЮНЫЙ ХЕНДЛЕР >>
БЕСТ БЕБИ >>
БЕСТ ЩЕНКОВ >>
БЕСТ ЮНИОРОВ >>
БЕСТ ВЕТЕРАНОВ >>
КОНКУРС ПЛЕМЕННЫХ ПАР >>
КОНКУРС ПЛЕМЕННЫХ ГРУПП >>
КОНКУРС НАЦИОНАЛЬНО-ПРИЗНАННЫХ ПОРОД >>

Группы

ВІДЕО-ЗАПИС від 20 квітня 2019 «Золоті ворота – 2019»

ФОТО * 21.04.2019 "УКРАИНА - 2019"

КОНКУРС ЮНЫЙ ХЕНДЛЕР >>
БЕСТ БЕБИ >>
БЕСТ ЩЕНКОВ >>
БЕСТ ЮНИОРОВ >>
БЕСТ ВЕТЕРАНОВ >>
КОНКУРС ПЛЕМЕННЫХ ПАР >>
КОНКУРС ПЛЕМЕННЫХ ГРУПП >>
КОНКУРС НАЦИОНАЛЬНО-ПРИЗНАННЫХ ПОРОД >>

Группы

 

ВІДЕО-ЗАПИС від 21 квітня 2019 "Україна-2019"

 

 

КАРТИНКИ С ВЫСТАВКИ >>
КОНКУРС ДЕТСКОГО РИСУНКА >>
КАНИСТЕРАПИЯ >>

ПРЕС-РЕЛІЗ

ВПЕРШЕ ОБИРАЄМО ТОП-СОБАКУ РОКУ!

20-21 квітня в Міжнародному виставковому центрі в Києві Кінологічна Спілка України традиційно провела Міжнародні виставки собак усіх порід «Золоті ворота» та «Україна». За результатами вперше (!) проведеного в Україні конкурсу «Топ-собака КСУ 2018 року» урочисто відбулося нагородження кращих представників української собачої еліти. На вершині топу опинилася бішон фрізе Бріна, білосніжна красуня з аристократичним «геном».
Майже двісті порід собак (більша половина існуючих у світі), більше чотирьох тисяч учасників із різних країн планети, яскраві спортивні шоу та великий «собачий подіум» майже із трьох десятків рингів, на яких, як завжди, авторитетні всесвітньо відомі судді із 13 держав оцінили екстер’єрні якості братів менших грандіозного собачого конкурсу краси. «Best in show» визначило найсильніших представників світового собачого бомонду!
Кінологічна Спілка України – наймасовіша і авторитетніша вітчизняна громадська організація, яка займається чистопорідним розведенням і захистом собак. Вона об'єднує у своїх лавах більше 250 тисяч членів – великих ревнителів і справжніх професіоналів своєї справи. Наші брати менші неодноразово ставали переможцями міжнародних європейських і світових виставок. Це результат багаторічної наполегливої праці українських кінологів-ентузіастів. Сьогодні КСУ опікує в Україні понад 300 тисяч собак 300 порід. Щорічно в Племінній книзі реєструється понад 10 тисяч метів і майже 40 тисяч цуценят. Більше тисячі українських собак мають титул Інтерчемпіона.
Напередодні квітневих міжнародних виставок Головне управління КСУ вже традиційно організувало Міжнародну конференцію для експертів і заводчиків для підвищення професіоналізму у їх улюбленій спеціальності. Досвідчені фахівці на практиці і в теорії показали і розказали про основні сучасні тенденції розвитку більшості популярних порід МКФ, їх проблеми та шляхи їх вирішення; про особливості у розведенні та під час суддівства собак тієї чи іншої породи.
Дог шоу «Золоті ворота – 2019» та «Україна-2019» своїм виставковим «меню», як завжди, порадувало і гурманів, і широку аудиторію любителів братів менших. У програмі: для шанувальників екзотичного та спортивного дресирування – змагання та показові виступи з різних видів кінологічного спорту, зокрема Кваліфікаційні змагання з Кінологічного фристайлу (танці з собаками); молоді кінологи показали свої можливості у конкурсі «Юний хендлер»; чемпіонати з різних порід; шоу-програми; показовий урок із каністерапії для «особливих» діток, Майданчик дружби та конкурс «Дитячий малюнок» для всієї дітвори; і, звичайно, фінальна з національною родзинкою мізансцена з головним конкурсом «Best in Show» розкрила інтригу, хто ж з елітних собак підкорив кінологічний Олімп. 
У рамках виставок 2хСАСІВ відбулися чемпіонати за породами:
20.04 – Американська Акіта, Англійські пастуші, Вест Хайленд Вайт Тер’єр, Бішон Фрізе, Східноєвропейська Вівчарка, Доберман, Зененхунди, Лабрадор Ретривер, Німецька Вівчарка, Мініатюрний Пінчер, Шотландський Тер’єр, Німецький Дог (ВКП ЧК), Мопс (ВКП ЧК);
21.04
– Грифони, Золотистий Ретривер, Кавказька Вівчарка, Кане Корсо, Китайський Чубатий Собака, ОДІС, Середньоазіатська Вівчарка, Чихуахуа, Ши Тцу, Шнауцери, Німецький Шпіц, Американський Кокер Спанієль  (ВКП ЧК), Пудель (ВКП ЧК).
Для шанувальників спорту із собаками проходили Змагання з Танців з собаками (НTM та Кінологічного фристайлу) – з цього експресивного, самобутнього, яскравого, видовищного і в той же час внутрішньо дисциплінуючого, інтелектуального виду собачого спорту, що залишать райдужний феєрверк вражень від злагодженої роботи собак та їх старших партнерів. А «білий танець» залишився за… собаками!
За кількістю собак тієї чи іншої породи на виставках завжди можна судити про їх популярність у вітчизняних і зарубіжних собаківників. Так от, найчисельнішими породами виставок були: Шнауцери, Вельш коргі пемброк, Німецький Шпіц, Лабрадор Ретривер, Американський Стаффордширський Тер`єр, Італійський Кане Корсо, Голден Ретривер, Мопс, Американська Акіта. А когорту найрідкісніших порід в Україні представили: Азавак, Поденко Ібіценко, Фінський Лапхунд, Іспанський Водяний Собака, Празький Крисарик, Кувас, Шиперке,  Іспанський Хорт, Хоккайдо. Найросліші представники собачого світу на виставках – Ірландські вовкодави (до 79 см) та Німецькі доги (до 86 см), а от серед наймініатюрніших можна було побачити Чихуахуа (від 15 см) і Руських тоїв (від 20 см).  
Уже традиційно на спеціальному виставковому ринзі відбувався благодійний захід «Друг у біді не залишить» – показові заняття з каністерапії для «особливих» дітей, організований Головним управлінням КСУ спільно з Реабілітаційним центром для людей з обмеженими можливостями «Майбутнє», де головує людина з великим серцем Ганна Горошко, і зооцентром «Лармон». Цього разу «репертуар» заходу ще більш розширився. Два дні поспіль працював Майданчик дружби, де можна було побачити не тільки урок із каністерапії, але й подивитись циркове шоу з чотирилапими артистами та вже не вперше параспортивні ігри із собаками для «особливих» діток. Поки батьки займалися своїми важливими дорослими справами, діти розважалися, гралися, весело проводили час і дізнавалися про багато нового та цікавого. Для дітлахів проводилися  зустрічі з цікавими людьми, майстер-класи, часи творчості, фотосесії з чотирилапими друзями, дитяча дискотека з собаками і безліч веселих розваг. А ще біля Майданчику дружби проходив благодійний ярмарок робіт і смаколиків, кулінарних і сувенірних хэндмэйдів, виготовлених рученятами дівчаток та хлопчиків з особливим внутрішнім світом.  
Традиційно десятки тисяч «вболівальників» із багатьох країн світу зібрала біля моніторів онлайн трансляція на офіційному сайті КСУ, яка дозволила у різних куточках планети детально спостерігати за змагальним марафоном на головному dog-рингу України.
Генеральний партнер виставок – компанія «Royl Canin Україна». Інформаційні партнери – журнал КСУ «Club Dogs», перший український сайт авторської журналістики «Frаzа.ua».
Міжнародні виставки проводить Кінологічна Спілка України, Президентом якої вже багато років є Георгій Оніщенко.

Прес-служба КСУ
Фото: Олександра Дверницького, Ігоря Єрмоленка
Онлайн результати Головних Виставок країни за посиланням: https://mydogex.com/en/results


Новости | Контакт | Устав КСУ | Положения КСУ | Приказы | Президиум и Комиссии КСУ | Дисквалификация | Областные отделения | Территориальные отделения | Монопородные Клубы
Питомники | Эксперт-кинолог | Заводчик-кинолог | Кинолог-инструктор | Календарь выставок КСУ | CACIB апрельский | CACIB декабрьский | 3xCACIB |
Судьи МКФ | Национальные судьи | Судьи КСУ | Присуждение титулов в системе КСУ | Результаты выставок КСУ | Судьи и инструктора по рабочим качествам | Судьи по охотничьим породам
Бланки документов | Родословная КСУ | Метрика щенка | Ветеринария | Отчеты с выставок КСУ
Конкурсы | | Аббревиатура титулов | Аббревиатура стран