2xFCI-CACIB 07-08.12.2019. КИЇВ

Онлайн результати Головних Виставок країни >>

ФОТО * 07.12.2019 "КИЇВСЬКА РУСЬ - 2019"

КОНКУРС ЮНИХ ХЕНДЛЕРІВ >>
BEST БЕБІ >>
BEST ЦУЦЕНЯТ >>
BEST ЮНІОРІВ >>
BEST ВЕТЕРАНІВ >>
КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ПАР >>
КОНКУРС ПЛІДНИКІВ >>
КОНКУРС СЕРЕД ПОРІД ПОЗА КЛАСИФІКАЦІЇ МКФ >>

Групи

 

Відео-запис з виставки FCI-CACIB 07 грудня 2019

 

ФОТО * 08.12.2019 "КРИШТАЛЕВИЙ КУБОК УКРАЇНИ - 2019"

КОНКУРС ЮНИХ ХЕНДЛЕРІВ >>
BEST БЕБІ >>
BEST ЦУЦЕНЯТ >>
BEST ЮНІОРІВ >>
BEST ВЕТЕРАНІВ >>
КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ПАР >>
КОНКУРС ПЛІДНИКІВ >>
КОНКУРС СЕРЕД ПОРІД ПОЗА КЛАСИФІКАЦІЇ МКФ >>

ПАРАД ЧЕМПІОНІВ – 2018 >>
АБСОЛЮТНИЙ КРАЩИЙ СОБАКА ВИСТАВОК >>
АБСОЛЮТНИЙ КРАЩИЙ ЮНІОР ВИСТАВОК >>
Групи

Відео-запис з виставки FCI-CACIB 08 грудня 2019

 
The film by Yevgen ROMANOV

 

 

КАРТИНКИ З ВИСТАВКИ >>
КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ >>
КАНИСТЕРАПИЯ >>
OBIDIENS >>

ПРЕС -РЕЛіЗ

 

ГОТУЄМОСЯ ДО СВІТОВОГО ДОГ ШОУ
Унікальна можливість побачити найкращих представників світової собачої еліти більшої половини порід, існуючих у світі, випала шанувальникам братів менших 7-8 грудня 2019 року у Київському Міжнародному виставковому центрі, де  Кінологічна Спілка України традиційно проводила Міжнародні виставки собак усіх порід «Київська Русь», «Кришталевий кубок України» та заключний «Парад чемпіонів – 2019».
Цьогоріч відбулась головна подія для кінологічної спільноти України, яка вкаже напрям і темп роботи на найближче п'ятиріччя для всієї вітчизняної кінології загалом та КСУ зокрема, – нам вперше випала честь проводити Світове Дог Шоу в столиці нашої держави Києві 2024 року!

Це – історичне дійство, на яке очікують не тільки представники кінологічного співтовариства, а й всі українці, що люблять та цінують собак. Цих неповторних істот, які тисячоліттями йшли поряд з людиною і завжди були відданими помічниками та друзями. Подія неодмінно стане чудовим стимулом для подальшого стрімкого розвитку української кінології. Тим більше що Україна входить в першу десятку найрозвинутіших кінологічних країн світу, чим може пишатися наша держава!
У продовження якісного зростання вітчизняної кінології для нас великою подією стало право проводити кваліфікацію на знаменитий англійський «Крафт» безпосередньо на наших виставках. Це має велике значення, тому що «Крафт» – це захід, який традиційно прирівнюється мало не до Чемпіонату Світу, перемога на ньому – це завжди дуже почесно і дуже престижно. І це сталося завдяки нашим тривалим і наполегливим зусиллям, постійним нагадуванням про те, що є Україна, є Кінологічна Спілка України, що наша країна – одна з передових кінологічних держав у світі. Ми досягли успіху, заслужили це престижне право!

Довідка. Кінологічна Спілка України – наймасовіша і авторитетніша вітчизняна громадська організація, яка займається чистопорідним розведенням і захистом собак. Вона об'єднує у своїх лавах більше 250 тисяч членів – великих ревнителів і справжніх професіоналів своєї справи. Наші брати менші неодноразово ставали переможцями міжнародних європейських і світових виставок. Це результат багаторічної наполегливої праці українських кінологів-ентузіастів. Сьогодні КСУ опікує в Україні понад 300 тисяч собак 300 порід. Щорічно в Племінній книзі реєструється понад 10 тисяч приплодів і майже 40 тисяч цуценят. Майже чотири тисячі українських собак мають титул Інтерчемпіона.
Понад 5 тисяч учасників із різних країн світу більше 220 порід собак продемонстрували свої екстер’єрні якості у виставкових рингах. Для шанувальників екзотичного та спортивного дресирування проходили Кваліфікаційні змагання з Кінологічного фристайлу (танці з собаками) та Чемпіонат з Обідиєнс (послух) «Кришталевий кубок». Молоді кінологи представили свої вміння на Чемпіонаті-конкурсі з Юніор-хендлінгу. Також відвідувачі змогли дізнатися про каністерапію для «особливих» діток на традиційному Майданчику дружби, де, окрім показового уроку із каністерапії, циркового шоу з усолапохвостими артистами, для дітлахів проводились зустрічі з цікавими людьми, майстер-класи, часи творчості, фотосесії з чотирилапими друзями, дитяча дискотека з собаками і безліч веселих розваг. Головний фінальний конкурс «Best in Show» та Парад чемпіонів – 2019, у яких брали участь найдостойніші брати менші, визначили найсильніших представників світового собачого бомонду. І вдруге в історії київських міжнародних дог шоу, і мабуть, уже традиційно, обирався абсолютний переможець виставкового вікенду серед переможців двох виставок.

А напередодні міжнародних виставок Головне управління КСУ уже вшосте (і це стало традицією) організувало Міжнародну конференцію для експертів і заводчиків для підвищення професіоналізму в їх улюбленій спеціальності. Досвідчені фахівці на практиці і в теорії показали і розказали про основні сучасні тенденції розвитку більшості популярних порід МКФ, їх проблеми та шляхи їх вирішення; про особливості у розведенні та під час суддівства собак тієї чи іншої породи.

Міжнародні виставки собак усіх порід «Київська Русь – 2019» та «Кришталевий Кубок України – 2019» широко відчинили двері тисячам учасників із різних країн планети: Азербайджану, Молдови, Литви, Швеції, Польщі, Сербії, Португалії, Італії, Германії, Данії, Чехії, Румунії, Греції, Ізраїлю, Бразилії, Австралії, Китаю, Росії і, зрозуміло, з України). Екстер’єрні якості братів менших грандіозного собачого конкурсу краси оцінювали 30 авторитетних суддів з 17 держав світу (Боснія і Герцеговина, Китай, Данія, Естонія, Італія, Латвія, Литва, Нідерланди, Португалія, Словенія, Росія, Угорщина, Великобританія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Україна).

У рамках виставок відбулися чемпіонати за породами: 07.12.2019 – Бульдог, Бульмастиф, Бордоський Дог, Тибетський Мастиф, Аляскинський Маламут, Чау Чау, Самоїд, Сибірський Хаскі, Американський Кокер Спанієль, Російський Той, Джек Рассел Тер'єр, Маремма-Абруцька Вівчарка, Австралійська Вівчарка, Клубна виставка (ВКП) Кане Корсо (ранг ЧК); 08.12.2018 – Німецький Боксер, Німецький Дог, Ньюфаундленд, Російський Чорний Тер'єр, Американський Стаффордширський Тер'єр, Фокстер'єр г/ш, Фокстер'єр ж/ш, Йоркширський Тер'єр, Такси (усі 9), Бігль, Родезійський Риджбек, Мопс, Французький Бульдог, Клубні виставки (ВКП): Північні їздові собаки (ранг ЧК), Канадський Ескімоський Собака, Гренландський Собака, Самоїд, Аляскинський Маламут, Сибірський Хаскі.

За кількістю собак тієї чи іншої породи на виставках завжди можна судити про їх популярність у вітчизняних і зарубіжних собаківників. Так от, найчисельнішими породами виставок були: Вельш Коргі Пемброк, Лабрадор Ретривер, Померанський Шпіц, Бігль, Мопс, Американський Стаффордширський Тер’єр, Сибірський Хаскі, Французький Бульдог, Йоркширський Тер’єр, Італійський Кане Корсо. А когорту найрідкісніших порід в Україні представили: Хоккайдо, Малий Вандейський Басет Грифон, Євразієр, Пікардійський Спанієль, Поденко Ібіценко, Нідерландська Вівчарка, Гасконський Сентонжуа, Бладхаунд. Тішить, що на виставці були представлені дві нові породи, нещодавно визнані КСУ: Американський Буллі та Чунцинь. А ще, як завжди, у всій красі у виставкових рингах показала себе наша єдина українська порода – ОДІС. Найрослішими представниками собачого світу на виставках були Ірландські вовкодави (до 79 см) та Німецькі доги (до 86 см), а от серед наймініатюрніших можна було побачити Чихуахуа (від 15 см) і Руських тоїв (від 20 см).  

Традиційно десятки тисяч «вболівальників» із багатьох країн світу зібрала біля моніторів онлайн-трансляція на офіційному сайті КСУ, яка дозволила у різних куточках планети детально спостерігати за змагальним марафоном на головному dog-рингу України.
Генеральний партнер виставок – компанія «Роял Канін Україна». Інформаційні партнери – журнал КСУ «Club Dogs», перший український сайт авторської журналістики «Фраза».

Міжнародні виставки проводить Кінологічна Спілка України, Президентом якої вже багато років є Георгій Оніщенко.
Учасники і гості виставок отримали фонтан яскравих емоцій та неймовірних вражень. Новорічне свято вже почалось!
За три дні виставок на догшоу-олімпі побували Сибірський хаскі і Російський Чорний Тер’єр, Родезійський Риджбек і Самоїд, Французький Бульдог і Іспанський Хорт. Собаки українські та із-за кордону.

Абсолютним кращим юніором виставок був обраний Мопс HABENERO DE JAVU MEANS A LOT FOR ANGEL`S ROSE із Одеси. А Абсолютним кращим собакою виставок став Сибірський Хаскі QUEEN OF VANILLA SNOW DELLA CONTEA DEL NORD із Києва.

Щиро вітаємо кращих представників світової собачої еліти!

Прес-служба КСУ. Фото Олександра Дверницького, Юрія Білокобильського, Світлани Білокобильської, Михайла Лук’янова, Андрія Якубчика, Валерія Куртаніча, Тетяни Кириченко. Ігоря Єрмоленка, Юлії Рудницької
Онлайн результати Головних Виставок країни за посиланням: https://mydogex.com/en/results

 


Новости | Контакт | Устав КСУ | Положения КСУ | Приказы | Президиум и Комиссии КСУ | Дисквалификация | Областные отделения | Территориальные отделения | Монопородные Клубы
Питомники | Эксперт-кинолог | Заводчик-кинолог | Кинолог-инструктор | Календарь выставок КСУ | CACIB апрельский | CACIB декабрьский | 3xCACIB |
Судьи МКФ | Национальные судьи | Судьи КСУ | Присуждение титулов в системе КСУ | Результаты выставок КСУ | Судьи и инструктора по рабочим качествам | Судьи по охотничьим породам
Бланки документов | Родословная КСУ | Метрика щенка | Ветеринария | Отчеты с выставок КСУ
Конкурсы | Аббревиатура титулов | Аббревиатура стран