ЄВРО ДОГ ШОУ 24.09. CACIB 25.09. ЄДШ - I   III  VI   VII 26.09. ЄДШ - II  VIII   X 27.09. ЄДШ - IV   V  IX ВІДЕО-АРХИВ
 
ЄВРО ДОГ ШОУ – 2017, КИЇВ, УКРАЇНА * ФОТО - ВІДЕО - ЗВІТ

EDSH-2017 EDSH-2017 EDSH-2017 EDSH-2017 EDSH-2017 EDSH-2017 EDSH-2017 EDSH-2017 EDSH-2017 EDSH-2017

 

ЄВРО ДОГ ШОУ – 2017
24-27 серпня 2017 року Україна – Київ

Кінологічна Спілка України з честю прийняла у себе ЄВРО ДОГ ШОУ – 2017 та привітала гостей із усього світу у столиці України – Києві!
Київ – столиця незалежної України, розташованої в самому центрі Європи, налічує більше півторатисячний період свого існування. Важливий політичний, економічний, науково-, культурно-освітній і релігійний центр. Колиска слов'янської цивілізації і православного віросповідання. Одне з найкрасивіших міст світу, який мальовничо розкинувся на дніпровських пагорбах.
На території Києва розташовані більше двох тисяч об'єктів історії і культури. Серед них 39 – міжнародного значення, у тому числі тисячолітні Софіївський собор і Києво-Печерська Лавра, які внесені в список світової спадковості ЮНЕСКО як історико-культурні національні заповідники.
Київ – не лише велике українське місто, але і великий транспортний вузол. У ньому – безліч шосейних доріг, річковий порт, два міжнародні аеропорти у Борисполі і Жулянах, що виконують більше 150 міжнародних рейсів по основних напрямах щодня, а також два залізничні вокзали, що сполучають стольний град із багатьма європейськими столицями. У Києві діє метрополітен, що складається з 3-х ліній загальною протяжністю понад 60 км.
Більше 200 комфортабельних п’яти-, чотири- і тризіркових готелів, хостели і добре обладнані кемпінги хлібосольно прийматимуть десятки тисяч гостей міста. Багато з них дозволяє поселення з собаками.
Кінологічна Спілка України (КСУ) – наймасовіша і авторитетніша вітчизняна громадська організація, яка займається чистопорідним розведенням і захистом собак. Вона об'єднує у своїх лавах більше 250 тисяч членів – великих ревнителів і справжніх професіоналів своєї справи. Наші брати менші неодноразово ставали переможцями міжнародних європейських і світових виставок. Це результат багаторічної наполегливої праці українських кінологів-ентузіастів.
Корені нашої громадської організації беруть початок із часів набуття незалежності нашою державою (1990 рік). Із 1996 року КСУ стала членом Міжнародної Кінологічної Федерації (МКФ) – Federation Cynologique International (FCI), яка заснована у 1911 році і є найвпливовішою міжнародною організацією, що об'єднує собаківників понад 90 країн.
Собаки українського походження з родоводами КСУ беруть участь у регіональних, міжнародних, європейських, світових, а також монопородних виставках різного рівня, отримують титули кандидата в Міжнародні чемпіони з екстер’єру (САСІВ), кандидата в Міжнародні чемпіони з робочих якостей (САСІТ), звання Міжнародного чемпіона з екстер’єру, Міжнародного чемпіона з робочих якостей та інші міжнародні титули та звання.
Сьогодні КСУ опікує в Україні понад 300 тисяч собак 300 порід. Щорічно в Племінній книзі реєструється понад 10 тисяч метів і майже 40 тисяч цуценят. Більше тисячі українських собак мають титул Інтерчемпіона.
Кінологічна Спілка України активно співробітничає із законодавчими і виконавчими органами державної влади, у тому числі має партнерські відносини з Міністерствами надзвичайних ситуацій, Внутрішніх справ і Прикордонною службою України.
Останніми роками в оновленій Кінологічній Спілці відбулися і вже вспіли укоренитися і поглибитися довготривалі професійні реформи. Племінна робота, високорівнева організація виставок, популяризація діяльності КСУ, створення міцної групи суддів, забезпечення гідних умов праці, – все це далеко не повний перелік реорганізаційних нововведень. Був створений міцний, оздоблений останнім словом техніки інформаційно-аналітичний центр, який працює як годинник вже тривалий час.
Краща декларація цілей і демонстрація досягнень Кінологічної Спілки України – це її повсякденна копітка робота як усередині країни, так і за кордоном, зокрема, її багаточисельні масштабні виставки. Щорік КСУ проводить велику кількість міжнародних, національних, регіональних і спеціалізованих виставок у різних містах України. А також чемпіонати по породах, спортивні змагання, семінари й інші кінологічні заходи.
Самими показовими із них є столичні міжнародні виставки «Золоті ворота» і «Україна» в квітні, «Золота пектораль», «Злато скіфів» і «Софія Київська» в серпні, «Київська Русь» і головна фінальна виставка країни – «Кришталевий кубок України», в яких беруть участь 5-6 тисяч собак зі всього світу, із нагородженням кращих у різних номінаціях за результатами виставкової діяльності протягом року. Традиційно кінологічні заходи проходять на високому європейському рівні, у невимушеній дружній обстановці, що завжди наголошується як експонентами, так і міжнародними авторитетними експертними бригадами.
Із 2010 року КСУ розпочала видавати свій журнал «Club Dogs», який став вже відомим і в Україні, і закордоном. Друкований літопис популяризує внутрішню й зовнішню діяльність КСУ, дискутує на актуальні кінологічні теми, дає змогу вирішувати наболілі проблеми.
Результат будь-якого великого і малого дійства завжди залежить від згуртованості, надійності й майстерності колективу, який створює його. Це стосується і Європейського Дог Шоу. Кінологічна спілка об'єднує у своїх лавах людей, відданих улюбленій справі, істинних професіоналів – адептів кінології, пристрасних шанувальників братів менших, людей, які завжди діють, як команда. Тут, як і в альпінізмі, важливі міцність зв'язки і саме командна робота. Які б перешкоди не зустрічалися, їх подолання у всі часи вдається завдяки особистостям, працюючим в Кінологічній спілці, їх відданості справі, загальним інтересам. Ось такі люди щоденно не покладаючи рук трудяться і в осередках, і в Головному управлінні КСУ, – саме на їх плечі лягла відповідальна ноша організації Європейської виставки, яка прийняла в столиці України в 2017 році тисячі гостей зі всього світу, – учасників Європейського Дог Шоу – 2017.
Цим згуртовано-професійним колективом вже багато років керує Президент Кінологічної Спілки України Георгій Оніщенко – умілий і досвідчений організатор, дійсний шанувальник собак.
Україна в особі Кінологічної Спілки України в рамках заходів Міжнародної Кінологічної Федерації 2013 року вперше удостоїлася права приймати у себе в Києві собаче «Євро» 24-27 серпня 2017 року. Гідними супротивниками України були три міцні кінологічні країни – Німеччина, Данія і Словаччина. Це значна подія не тільки для українських собаківників, а й, головне, для всієї України – як для європейської держави. На виставці присутня вся кінологічна еліта континенту, свої екстер’єрні якості продемонстрували кращі представники собачого бомонду майже всіх відомих у світі порід.
На ЄДШ-2017 зареєстровано майже 6 тисяч собак, близько 10 тисяч – на всі заходи Європейського чемпіонату, включаючи САС і САСІВ. За умов, коли на сході країни відбуваються воєнні дії, коли багатоголосий хор «доброзичливців» на різні голоси співає про небезпечне перебування в Україні, речитативом розповідає нісенітниці про нашу країну, про наших людей, щоб дискредитувати виставку, – це суперпоказник. Все ж таки перемогли здоровий глузд і напрацьований за 27 років існування КСУ «золотий інтелектуальний фонд» української кінології, натиск, самовідданість, працьовитість наших заводчиків, експертів, керівників відділень, головного управління, президії. Все це разом дало змогу гідно представити КСУ на головному кінологічному шоу європейського континенту.
На Євро Дог Шоу – 2017 присутні собаки з 55 держав включно з Україною. І це рекорд для Європейської виставки собак загалом! Більше ста іменитих експертів, що судять чемпіонати Європи та світу, керівництво Міжнародної Кінологічної Федерації в повному складі – наші очікувані гості. Вони не просто судили, а ефективно, якісно й об'єктивно оцінювали екстер'єрні якості світової собачої еліти на численних рингах, підносячи престиж українського Євро.
Спеціально для Європейської виставки наші програмісти розробили програму, яка дозволяє всім бажаючим швидко оформити реєстрацію учасника ЄДШ. Більш того, на самій виставці рингові бригади вперше працюватимуть із планшетами. Тобто Кінологічна Спілка поступово відходить від традиційного фіксування експертних оцінок на папері. Спеціально для цього ми підготували зручну програму для роботи з ними в ринзі.
Те, що у виставці бере участь велика кількість Чемпіонів Світу, Європи, багатьох країн світу, промовляє само за себе, а саме – про високу якість європейського генофонду братів менших, які змагалися на виставці. Найбільша кількість собак зареєструвалася в таких породах, як кане корсо, американський стафорширський тер'єр, цвергшнауцер, такса, лабрадор ретривер, бігль, мопс, вельш коргі пемброк, померанський шпіц, акіта – американська і японська. Ще раз хочеться наголосити: у нас чудові показники не тільки за чисельністю, а й за шириною географії. Найбільше учасників, звичайно, з України, на другому місці – Росія, на третьому – Польща, на четвертому – Білорусь, на п'ятому – Італія, шостому – Угорщина, потім Литва і Фінляндія. Це надзвичайно цінно для нас, тому що вкотре доводить, що світова кінологічна спільнота вірить у нас і довіряє нам.
Виставка проходила у комфортабельних по-європейськи обладнаних павільйонах найкращого київського виставкового центру: Міжнародного виставкового центру (http://mvc-expo.com.ua/en).
Окрім Євро Дог Шоу – 2017, відбулися виставки рангу CACIB і CAC.
Заходи проходили за таким розкладом:

Дата

Місце

24 серпня, четвер

25 серпня, п’ятниця

26 серпня, субота

27 серпня, неділя

Міжнародний виставковий центр

Міжнародні виставки собак (CACIB)
усіх порід
макс. 4000 собак

EDS 2017
I, III, VI, VII групи МКФ

EDS 2017
II, VIII, X групи МКФ

EDS 2017
IV, V, IX групи МКФ

Міжнародний виставковий центр

 

CAC-UA
II, VIII, IX, X групи МКФ та національно визнані породи

CAC-UA
I, III, IV, V, VI, VII групи МКФ

 

Результативно і досі працює професійний сайт Євро Дог Шоу – 2017, який спланований таким чином, щоб учасники, представники ЗМІ, гості і взагалі всі бажаючі змогли з усіма зручностями зорієнтуватися в інформаційних «лабіринтах» виставки, всебічно познайомитися з нашою прекрасною країною, з її столицею, більше дізнатися про діяльність КСУ і зрозуміти, в якому чудовому місці відбувалося Європейське кінологічне шоу. (Результати ЄДШ-2017 можна подивитися за такими адресами: https://mydogex.com та http://www.kynoweb.com).
Чудовим було відкриття українського «Євро» – в  яскравих тонах національної палітри. Запальний виступ Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського створив радісний настрій кінологічного свята на всі виставкові дні.
Гостинність українців, традиційні хлібосольність, привітність, відкритість славляться на весь світ. Наша національна кухня – теж притча во язицех. Сало, борщ, куліш, вареники, горілка з перцем – смачні атрибути національної скатертини-самобранки. І звичайно ж, всю цю смакоту ми запропонували нашим учасникам – у павільйонах працювали ресторани, кафе, бари, в яких готували справжні українські страви.
Генеральний партнер виставок – компанія «Роял Канін Україна». Генеральні інформаційні партнери – «OUR DOGS», the canine newspaper (United Kingdom) та журнал КСУ «CLUB DOGS». Інформаційні партнери: «ФРАЗА.UA», перший український сайт авторської журналістики (Україна), та 1-й інформаційний зоопортал України «PETS TODAY». Особлива дяка Винсу Хогану, керівнику медиа-холдинга «OUR DOGS», та Ернсту ван Щевену, керівнику голландської фотокомпанії «KYNOWEB».
«Цього року Україна і справді може пишатися своїми здобутками, адже отримати можливість проводити захід такого масштабу в Києві – це велика честь. Наша компанія із неабиякою радістю долучилась до Євро Дог Шоу – 2017 , – коментує Бруно Ташон, генеральний директор ТОВ «Рояль Канін Україна», генерального партнера заходу. – Ми як експерти у галузі здорового харчування для собак і котів розуміємо важливість профільних заходів. Від моменту заснування і дотепер наша компанія тісно співпрацює із фахівцями з розведення собак. Їхній професіоналізм та експертна думка завжди допомагали збагачувати наші знання. Багато в чому завдяки такій співпраці раціони Royal Canin найкращим чином підтримують здоров’я та якість життя собак і котів.
Дякуючи такому масштабному заходу, як Євро Дог Шоу 2017, сотні фахівців з усієї Європи об’єднуються у своєму прагненні наслідувати високі стандарти у розведенні тварин, дотримуючись професійного підходу у догляді за ними».
Блискуче, скрупульозно, не шкодуючи себе, Кінологічна Спілка України готувалася до головного європейського конкурсу собачої краси і багатовекторної майстерності кінологів. Ми дуже старалися. За це всім колегам і друзям – низький уклін! Ще раз дякуємо всім нашим учасникам, всім суддям, всім журналістам, всім гостям за вашу сміливість, наполегливість, за вашу віру в нас, в кінологію України, в Україну й українців!

Прес-служба КСУ
Фото Олександра Дверницького та Юрія Білокобильського
Сайт Євро Дог Шоу – 2017: eurodogshow2017.org
Lists of participants: mydogex.com/part-list
Statistics on breeds: mydogex.com/stat/breeds
Country statistics: mydogex.com/stat/country
Results: mydogex.com/en/results , kynoweb.com/european-dogshow-2017-kyiv-results/
UKU website: uku.com.ua

ЄВРО ДОГ ШОУ – 2017, 24-27.08, КИЇВ
СТАТИСТИКА (коротко)
Всього на Євро Дог Шоу – 2017 зареєстровано 6114 собак. Разом із САС і САСІВ – трохи менше 10 тисяч (9556 осіб).
Найчисленніші породи: Кане корсо – 146, Ам. Стаф. Тер'єр – 145, Лабрадор ретривер – 143, Чихуахуа – 139, Бігль – 114, Мопс – 104.
Була представлена перша українська національна порода ОДІС.
Учасники приїхали з 55 країн світу, що є рекордом для Європейської виставки. Найбільша кількість учасників приїхало з: Україна – 3262, Росія – 466, Польща – 261, Білорусь – 185, Італія – 157, Угорщина – 149.
Також були учасники з дуже далекого зарубіжжя, навіть з: Бразилії, Перу, Чилі, Індії, Мексики, Індонезії, США, Японії, Філіппін, Австралії.
Всього ЕДШ і САС і САСІВ судили 115 іменитих експертів із 52 країн. Саме Євро Дог Шоу оцінював 101 суддя.
Масмедіа. З головного бест-рингу велася пряма трансляція, бест ін шоу дивилися в усіх куточках планети. Плюс була масивна PR-кампанія на телебаченні, радіо, газетах, журналах та інтернет-носіях. Перед виставкою було багатовекторне анонсування. EDS 2017 освітило 15 телевізійних зарубіжних і вітчизняних каналів. На виставку акредитувалося понад 140 зарубіжних і вітчизняних ЗМІ, в основному, кінологічного напрямку.
Виставку відвідали близько 9 тисяч осіб.